ZakończonyTED UEWadium

Przetarg nieograniczony PN/10DzOL/04/2026 na zakupy i dostawy odczynników wraz z dzierżawą sprzętu do molekularnej diagnostyki wirusologicznej

Wartość szacunkowaNie podano
Wadium22 564,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert01.06.2026Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5272153938

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)38434000 — Sprzęt laboratoryjny
Numer ogłoszenia300239-2026
Data publikacji04.05.2026

Kody CPV

38434000Sprzęt laboratoryjny

Analiza rynkowa i konkurencja

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia są zakupy i dostawy odczynników wraz z dzierżawą sprzętu do molekularnej diagnostyki wirusologicznej zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1) i „Zestawieniem warunków koniecznych analizatorów” (zał. nr 6) i "Zestawieniem warunków koniecznych odczynników (zał. nr 9).

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota22 564,00 PLN

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL