Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku"
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
Kody CPV
Analiza rynkowa i konkurencja
W skrócie
Zamówienie obejmuje kompleksową organizację Gali w ramach plebiscytu Warszawianka Roku, wraz z realizacją działań promocyjnych i Wydarzenia towarzyszącego. Usługodawca musi zapewnić pełną obsługę logistyczną, organizacyjną i promocyjną imprezy, od przygotowania do przeprowadzenia Gali.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie w organizacji imprez o zasięgu miejskim
- Zdolność do realizacji działań promocyjnych i marketingowych
- Potencjał do obsługi kompleksowych projektów eventowych
- Koordynacja logistyki, bezpieczeństwa i obsługi gościa
Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)25.06.2026
- Wynik postępowania24.08.2026
Historia zmian ogłoszenia
To ogłoszenie było aktualizowane 02.07.2026. Zamawiający zaktualizował to ogłoszenie. Zanim złożysz ofertę, sprawdź, co się zmieniło, aby Twoja propozycja była zgodna z aktualnymi warunkami i terminami.
Zmiana z dnia 02.07.2026
- Termin otwarcia ofert
Przed zmianą: 2026-07-03 12:10
Po zmianie: 2026-07-07 12:10
- Termin składania ofert:
03.07.2026 12:0007.07.2026 12:00
Źródło: dane pochodzą z oficjalnych ogłoszeń o zmianie ogłoszenia, publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP).
Analiza rynkowa
Przedmiot zamówienia
Opis zamówienia
6.
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Gali w ramach plebiscytu p.n. Warszawianka Roku oraz realizacja działań promocyjnych i Wydarzenia towarzyszącego dotyczących Wydarzenia oraz Gali.
Termin realizacji: do 2026-11-30
Treść ogłoszenia
1Zamawiający
- Rola zamawiającego
- Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
- Nazwa zamawiającego
- Miasto Stołeczne Warszawa
- Oddział zamawiającego
- Urząd m.st. Warszawy
- Krajowy Numer Identyfikacyjny
- REGON 015259640
- Ulica
- Pl. Bankowy 3/5
- Miejscowość
- Warszawa
- Kod pocztowy
- 00-950
- Województwo
- mazowieckie
- Kraj
- Polska
- Lokalizacja NUTS 3
- PL911 - Miasto Warszawa
- Adres poczty elektronicznej
- zamowieniabzp@um.warszawa.pl
- Adres strony internetowej zamawiającego
- www.um.warszawa.pl
- Rodzaj zamawiającego
- Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
- Przedmiot działalności zamawiającego
- Ogólne usługi publiczne
2Informacje podstawowe
- Ogłoszenie dotyczy
- Zamówienia publicznego
- Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
- Tak
- Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
- Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku"
- Identyfikator postępowania
- ocds-148610-2972c849-bf7e-4b20-b98b-7c97d21f9612
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308665
- Wersja ogłoszenia
- 01
- Data ogłoszenia
- 2026-06-25
- Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
- Tak
- Numer planu postępowań w BZP
- 2025/BZP 00608181/07/P
- Identyfikator pozycji planu postępowań
- 1. 3.11 Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku"
- O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
- Nie
- O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne
- Nie
- Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
- Nie
- Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
- Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
- Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
- https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300596/notice/public/details
- Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
- Nie
- Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
- Tak
- Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
- https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300596/notice/public/details
- Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
- określone zostały w pkt. 5 SWZ
- Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
- Nie
- Oferta - katalog elektroniczny
- Nie dotyczy
- Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
- polski
- RODO (obowiązek informacyjny)
- opisane w SWZ
- RODO (ograniczenia stosowania)
- opisane w SWZ
4Przedmiot zamówienia
- Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
- Nie
- Numer referencyjny
- ZP/ABN/271/II-110/26
- Rodzaj zamówienia
- Usługi
- Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
- Nie
- Możliwe jest składanie ofert częściowych
- Nie
- Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
- Nie
- Krótki opis przedmiotu zamówienia
- 6.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Gali w ramach plebiscytu p.n. Warszawianka Roku oraz realizacja działań promocyjnych i Wydarzenia towarzyszącego dotyczących Wydarzenia oraz Gali.
- Główny kod CPV
- 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
- Zamówienie obejmuje opcje
- Nie
- Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
- do 2026-11-30
- Zamawiający przewiduje wznowienia
- Nie
- Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
- Nie
- Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
- Procentowo
- Stosowane kryteria oceny ofert
- Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
- Nazwa kryterium
- Cena
- Waga
- 40
- Rodzaj kryterium
- jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
- Nazwa kryterium
- Koncepcja wizualna 10 Wizytówek
- Waga
- 7
- Rodzaj kryterium
- jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
- Nazwa kryterium
- Koncepcja i scenariusz organizacji Konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia nominacji
- Waga
- 8
- Rodzaj kryterium
- jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
- Nazwa kryterium
- Koncepcja strategii promocyjno-komunikacyjnej Plebiscytu
- Waga
- 20
- Rodzaj kryterium
- jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
- Nazwa kryterium
- Koncepcja całościowej realizacji Gali
- Waga
- 13
- Rodzaj kryterium
- jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
- Nazwa kryterium
- Propozycje autorów portretów graficznych/ilustracyjnych wraz z portfolio
- Waga
- 6
- Rodzaj kryterium
- jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników
- Nazwa kryterium
- Propozycje artystów do wykonania statuetki wraz z portfolio
- Waga
- 6
- Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
- Nie
5Kwalifikacja wykonawców
- Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
- Nie
- Warunki udziału w postępowaniu
- Tak
- Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
- Za spełniającego warunki udziału w postępowaniu zamawiający uzna Wykonawcę, który wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, należycie wykonał co najmniej cztery (4) usługi, każda o wartości co najmniej 400 000,00 zł brutto, z których każda polegała na kompleksowym zorganizowaniu i wykonaniu imprezy/wydarzenia o charakterze artystyczno-rozrywkowym
- Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
- Tak
- Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
- a) wykaz usług – przygotowany wg wzoru określonego w Załączniku nr 6 do SWZ na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu;b) dowody, że wykazane w oświadczeniu usługi zostały wykonane należycie
- Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
- a) Koncepcja wizualna 10 Wizytówek do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.2. SWZ; b) Koncepcja i scenariusz organizacji Konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia nominacji do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.3. SWZ; c) Koncepcja strategii promocyjno-komunikacyjnej Plebiscytu do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.4. SWZ; d) Koncepcja całościowej realizacji Gali do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.5. SWZ; e) Propozycje autorów portretów graficznych/ilustracyjnych wraz z portfolio do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.6. SWZ; f) Propozycje artystów do wykonania statuetki wraz z portfolio do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.7. SWZ;
- Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych
- Nie
- Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
- g) Oświadczenia (przygotowanego wg wzoru określonego w Załączniku nr 5 do SWZ) o dysponowaniu co najmniej 2 artystami muzycznymi lub 2 zespołami muzycznymi do wykonania programu muzycznego w trakcie uroczystej Gali, spełniającymi wymogi określone przez Zamawiającego OPZ. - przedmiotowy środek dowodowy podlegający uzupełnieniu
6Warunki zamówienia
- Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
- Nie
- Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
- Nie
- Zamawiający wymaga wadium
- Nie
- Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Nie
- Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
- Nie
7Projektowane postanowienia umowy
- Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
- Nie
- Zamawiający przewiduje zmiany umowy
- Tak
- Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
- zgodnie z wzorem umowy - załącznik nr 1 do SWZ
- Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
- Nie
8Procedura
- Termin składania ofert
- 2026-07-03 12:00
- Miejsce składania ofert
- https://zamowienia.um.warszawa.pl
- Termin otwarcia ofert
- 2026-07-03 12:10
- Termin związania ofertą
- 30 dni
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe