ZakończonyTED UEWadium

Przetarg nieograniczony PN/03KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa i rozbudowa systemu Cardiopoint w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25

Wartość szacunkowa282 314,81 PLN
Wadium4 235,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert24.03.2026Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5272153938

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)48800000 — Oprogramowanie
Numer ogłoszenia169895-2026
Data publikacji11.03.2026

Kody CPV

48800000Oprogramowanie

Analiza rynkowa i konkurencja

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa i rozbudowa systemu Cardiopoint w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwo, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD. 07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1).

Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 10 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota4 235,00 PLN

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL