Brak terminuBZP
Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby oddziałów szpitalnych SPZOZ w Mławie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy353 516,40 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta14 850,00 PLN
Najdroższa oferta277 560,00 PLN
Taniej od najdroższej262 710,00 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1769%
14 850,00 PLN
najtańsza277 560,00 PLN
najdroższa
najtańsza277 560,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.02.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MŁAWIE
MiastoMława
WojewództwoMazowieckie
NIP5691426619
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mława). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00110255
Data publikacji13.02.2026 11:58
Kody CPV
33100000-1Urządzenia medyczne
33125000-2Urządzenia do badań urologicznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.01.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.02.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ce7c4336-5145-476b-a3d6-9380ee0b6226