Brak terminuBZP
Remonty dróg na terenie gminy Hrubieszów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąZamość
Wartość umowy470 114,79 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta18 855,90 PLN
Najdroższa oferta266 233,50 PLN
Taniej od najdroższej247 377,60 PLN93% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1312%
18 855,90 PLN
najtańsza266 233,50 PLN
najdroższa
najtańsza266 233,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Hrubieszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00310366
Data publikacji26.06.2026 11:35
Kody CPV
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233000-9Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233150-5Roboty w zakresie regulacji ruchu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a83dfe57-a116-4ff6-b503-e70541eb3193