Brak terminuBZP
Przebudowa chodników i ulic w Głogowie Małopolskim w ramach projektu „Fizyczna odnowa Głogowa Małopolskiego” w zakresie projektu „Wysoka jakość przestrzeni publicznych na terenie ROF
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 591 205,07 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 591 205,07 PLN
Najdroższa oferta3 003 762,83 PLN
Taniej od najdroższej412 557,76 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+16%
2 591 205,07 PLN
najtańsza · wybrana3 003 762,83 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana3 003 762,83 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Głogów Małopolski). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233260-9 — Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00310649
Data publikacji26.06.2026 12:41
Kody CPV
45233260-9Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-11bcde66-5a3d-4e8d-8327-72d9d1b723b3