Brak terminuTED UE

Usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby NFZ

Wartość szacunkowa60 197 268,32 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawcaPOCZTA POLSKA S.A.Warszawa
Wartość umowy60 197 268,32 PLN

Data zawarcia umowy: 25.11.2024

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaNarodowy Fundusz Zdrowia Centrala
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1070001057

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)64110000 — Poczta i telekomunikacja
Numer ogłoszenia762765-2024
Data publikacji13.12.2024

Kody CPV

64110000Poczta i telekomunikacja

Analiza rynkowa i konkurencja

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby NFZ.

2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji.

3. Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne prowadzone jest w celu zawarcia Umowy ramowej, na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605, z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub „Pzp”, zgodnie z art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp przy odpowiednim zastosowaniu przepisów dotyczących trybu przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp.

4. W wyniku postępowania Zamawiający zamierza wyłonić jednego wykonawcę, z którym zawrze Umowę ramową na podstawie art. 313 ust. 1 ustawy Pzp

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL