Brak terminuBZP
Usługa druku i dostawy Pisma Samorządu Województwa Lubelskiego „Lubelskie.pl”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy75 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta66 150,00 PLN
Najdroższa oferta94 185,00 PLN
Taniej od najdroższej28 035,00 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+42%
66 150,00 PLN
najtańsza94 185,00 PLN
najdroższa
najtańsza94 185,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79810000-5 — Usługi drukowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00173041
Data publikacji26.03.2026 12:04
Kody CPV
79810000-5Usługi drukowania
79800000-2Usługi drukowania i powiązane
79823000-9Usługi drukowania i dostawy
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-708f191a-97d6-49af-bc3a-fb387a525340