ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Miasta Toruń | 3 | 190 650 zł | |
| 2 | Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu | 2 | 426 800 zł | |
| 3 | Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. | 2 | 656 480 zł | |
| 4 | Gmina Kobierzyce | 2 | 729 871 zł | |
| 5 | GMINA LUBISZYN | 1 | 147 600 zł | |
| 6 | Gmina Suchy Las | 1 | 295 200 zł | |
| 7 | Gmina Zbąszyń | 1 | 177 120 zł | |
| 8 | Lokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Gminy Suchy Las Sp. z o.o. | 1 | 295 200 zł | |
| 9 | Sąd Okręgowy w Opolu | 1 | 500 608 zł | |
| 10 | GMINA POBIEDZISKA | 1 | 281 424 zł |
Konkurenci ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 3 kluczowe obszary rynku, w których ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski: Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak, PROGAMP Paweł Ratuś, MBZ Andler, Tomczak sp.j..
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. WielkopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak — 26 wygranych zamówień na Architektura i inżynieria w województwie wielkopolskie.
- 1Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak26
- 2SMP Projektanci Sp. z o.o. Sp. k.16
- 3Sweco Polska sp. z o.o.15
- 4ZAKŁAD INWESTYCJI BUDOWNICTWA OGÓLNEGO KAROL TOMICKI13
- 5DROTECH Kamil Kacprzak12
- 6KFG SP. Z O.O. SP.K.11
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. LubuskieNajwiększą liczbę kontraktów (23) na Architektura i inżynieria na rynku lubuskie zdobyła firma PROGAMP Paweł Ratuś.
- 1PROGAMP Paweł Ratuś23
- 2Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Piotr Owsiński18
- 3Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak15
- 4PMB KOMPLEKS PHU Mateusz Bogój13
- 5Gorzowska Inżynierska Firma Konsultingowa InterPROJEKT Sp. z o.o.9
- 6PROMOST SP. Zo.o.9
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. Kujawsko-PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (20) na Architektura i inżynieria na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma MBZ Andler, Tomczak sp.j..
- 1MBZ Andler, Tomczak sp.j.20
- 2Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne sp. z o.o.17
- 3DM-PROJ Mariusz Majewski15
- 4AKROID Andrzej Kurda14
- 5Wycena Nieruchomości Paweł Pięta13
- 6NEOX Sp. z o.o.12
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 18)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski startuje w przetargach publicznych?
Tak. ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Zielona Góra. Firma wygrała łącznie 18 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski?
Firma ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski wygrała 18 przetargów o łącznej wartości 4 761 672 zł. Średnia wartość kontraktu to 264 537 zł.
Z kim najczęściej współpracuje ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Miasta Toruń (3 zamówień).
Od kiedy ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 04.10.2021, a najnowszy z 22.05.2026.
Kto jest największą konkurencją dla ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak, SMP Projektanci Sp. z o.o. Sp. k., Sweco Polska sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.