ARBI PLUS SP. Z O.O.

Wykonawca publicznyCzłuchówNIP 8431622035Aktywny 2022–2026
11
Wygranych przetargów
10 686 102 zł
Łączna wartość
971 464 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1GMINA CZŁUCHÓW436,4%1 421 010
2Powiat Człuchowski Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie436,4%7 305 182
3OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W CZŁUCHOWIE327,3%1 959 910

Konkurenci ARBI PLUS SP. Z O.O. w przetargach publicznych

Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których ARBI PLUS SP. Z O.O. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z ARBI PLUS SP. Z O.O.: Energa Obrót S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna, APARTAMENTY FALTOM ROBERT FALKOWSKI.

Konkurenci w branży Paliwa i energia

woj. Pomorskie

Liderem w kategorii Paliwa i energia w regionie pomorskie jest Energa Obrót S.A. z wynikiem 71 wygranych postępowań.

  1. 1Energa Obrót S.A.71
  2. 2Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna54
  3. 3OKTAN Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o.39
  4. 4PHUP Rolmasz Sp. z o.o.36
  5. 5Ekoopał Sp. z o.o.36
  6. 6PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.29
Wszystkie przetargi: Paliwa i energia

Konkurenci w branży Hotelarstwo i gastronomia

woj. Pomorskie

Największą liczbę kontraktów (45) na Hotelarstwo i gastronomia na rynku pomorskie zdobyła firma APARTAMENTY FALTOM ROBERT FALKOWSKI.

  1. 1APARTAMENTY FALTOM ROBERT FALKOWSKI45
  2. 2"PIEKARNIA - CUKIERNIA" PELLOWSKI JAKUB PELLOWSKI24
  3. 3J@KUBEK Beata Hołowienko23
  4. 4Amber Side Sp. z o.o.11
  5. 5Impel Catering Sp. z o. o.10
  6. 6Eden Catering Kamila Żywiecka9
Wszystkie przetargi: Hotelarstwo i gastronomia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 11)

584 910,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowywanie, dostarczanie i wydawanie całodziennego wyżywienia podczas turnusów grup sportowych…
30.04.2026CzłuchówOŚRODEK SPORTU I REKREACJI W CZŁUCHOWIE
338 004,00 PLNPaliwa i energia
Dostawa oleju napędowego do pojazdów będących własnością Gminy Człuchów
31.12.2025CzłuchówGMINA CZŁUCHÓW
2 291 170,20 PLNPaliwa i energia
Bezgotówkowy zakup paliw na potrzeby PZTP w Człuchowie
24.11.2025CzłuchówPowiat Człuchowski Powiatowy Zakład Tra…
715 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowywanie, dostarczanie i wydawanie całodziennego wyżywienia podczas turnusów grup sportowych…
30.04.2025CzłuchówOŚRODEK SPORTU I REKREACJI W CZŁUCHOWIE
351 288,00 PLNPaliwa i energia
Dostawa oleju napędowego do pojazdów będących własnością Gminy Człuchów
30.12.2024CzłuchówGMINA CZŁUCHÓW
1 545 556,50 PLNPaliwa i energia
Bezgotówkowy zakup paliw na potrzeby PZTP w Człuchowie
06.12.2024CzłuchówPowiat Człuchowski Powiatowy Zakład Tra…
660 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowywanie, dostarczanie i wydawanie całodziennego wyżywienia podczas turnusów grup sportowych…
22.05.2024CzłuchówOŚRODEK SPORTU I REKREACJI W CZŁUCHOWIE
377 118,00 PLNPaliwa i energia
Dostawa oleju napędowego do pojazdów będących własnością Gminy Człuchów
29.12.2023CzłuchówGMINA CZŁUCHÓW
1 634 184,15 PLNPaliwa i energia
Bezgotówkowy zakup paliwa na potrzeby PZTP w Człuchowie
18.12.2023CzłuchówPowiat Człuchowski Powiatowy Zakład Tra…
1 834 271,14 PLNPaliwa i energia
Bezgotówkowy zakup paliwa na potrzeby PZTP w Człuchowie
05.01.2023CzłuchówPowiat Człuchowski Powiatowy Zakład Tra…
354 600,00 PLNPaliwa i energia
Dostawa oleju napędowego do pojazdów będących własnością Gminy Człuchów
04.01.2022CzłuchówGMINA CZŁUCHÓW

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ARBI PLUS SP. Z O.O. startuje w przetargach publicznych?

Tak. ARBI PLUS SP. Z O.O. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Człuchów. Firma wygrała łącznie 11 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma ARBI PLUS SP. Z O.O.?

Firma ARBI PLUS SP. Z O.O. wygrała 11 przetargów o łącznej wartości 10 686 102 zł. Średnia wartość kontraktu to 971 464 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ARBI PLUS SP. Z O.O.?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA CZŁUCHÓW (4 zamówień).

Od kiedy ARBI PLUS SP. Z O.O. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 04.01.2022, a najnowszy z 30.04.2026.

Kto jest największą konkurencją dla ARBI PLUS SP. Z O.O. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ARBI PLUS SP. Z O.O. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Paliwa i energia w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Energa Obrót S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna, OKTAN Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.