Autobagi Polska Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o. | 2 | 601 062 zł | |
| 2 | Ochotnicza Straż Pożarna w Poraju | 1 | 999 999 zł | |
| 3 | Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach | 1 | 1 049 805 zł | |
| 4 | Gmina Jasienica Rosielna | 1 | 1 009 700 zł | |
| 5 | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KASZCZORZE | 1 | 996 420 zł | |
| 6 | Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu | 1 | 499 900 zł | |
| 7 | Gmina Mszana Dolna | 1 | 1 078 710 zł | |
| 8 | ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W NISKU | 1 | 338 373 zł | |
| 9 | Zarząd Dróg Powiatowych w Dąbrowie k/Bartoszyc | 1 | 693 720 zł | |
| 10 | GMINA BARANÓW | 1 | 1 159 989 zł |
Konkurenci Autobagi Polska Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Autobagi Polska Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Autobagi Polska Sp. z o.o.: Frank-Cars Sp. z o.o., Europejski Fundusz Leasingowy S.A., P.W. BIBMOT BIK Spółka Jawna.
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. ŁódzkieNajwiększą liczbę kontraktów (25) na Sprzęt transportowy na rynku łódzkie zdobyła firma Frank-Cars Sp. z o.o..
- 1Frank-Cars Sp. z o.o.25
- 2Jaszpol Sp. z o.o.16
- 3P.P.H.U. MARONA Mariusz Marona14
- 4Marvel Sp. z o.o.13
- 5Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Materek w Sieradzu13
- 6Zimny Auto Sp. z o.o.10
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. PodkarpackieNajwiększą liczbę kontraktów (42) na Sprzęt transportowy na rynku podkarpackie zdobyła firma P.W. BIBMOT BIK Spółka Jawna.
- 1P.W. BIBMOT BIK Spółka Jawna42
- 2Europejski Fundusz Leasingowy S.A.19
- 3AUTO MOTIVE Sp. z o.o.18
- 4TOYOTA&LEXUS Centrum Wrocław Sp. z o.o.16
- 5Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.15
- 6EKOCEL Sp. z o.o.15
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. WielkopolskieLiderem w kategorii Sprzęt transportowy w regionie wielkopolskie jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z wynikiem 26 wygranych postępowań.
- 1Europejski Fundusz Leasingowy S.A.26
- 2FRANK-CARS SP. Z O.O.22
- 3STOLARCZYK MIROSŁAW Technologia Pożarnicza20
- 4Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.12
- 5SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.11
- 6Moto-Truck sp. z o.o.10
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 26)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Autobagi Polska Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Autobagi Polska Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Libertów. Firma wygrała łącznie 26 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Autobagi Polska Sp. z o.o.?
Firma Autobagi Polska Sp. z o.o. wygrała 26 przetargów o łącznej wartości 29 243 326 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 124 743 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Autobagi Polska Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o. (2 zamówień).
Od kiedy Autobagi Polska Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.07.2021, a najnowszy z 09.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Autobagi Polska Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Autobagi Polska Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Sprzęt transportowy w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Frank-Cars Sp. z o.o., Jaszpol Sp. z o.o., P.P.H.U. MARONA Mariusz Marona. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.