Marvel Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi | 11 | 16 220 914 zł | |
| 2 | ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE | 3 | 948 407 zł | |
| 3 | Komenda Główna Policji | 3 | 7 837 068 zł | |
| 4 | KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI | 3 | 634 705 zł | |
| 5 | KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE | 3 | 2 260 866 zł | |
| 6 | Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach | 3 | 1 630 857 zł | |
| 7 | Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu | 3 | 1 977 609 zł | |
| 8 | Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej | 3 | 1 015 157 zł | |
| 9 | Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach | 3 | 1 101 219 zł | |
| 10 | KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRAŚNIKU | 2 | 843 780 zł |
Konkurenci Marvel Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy Marvel Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Marvel Sp. z o.o.: FRANK-CARS Sp. z o.o., POLMOTOR Sp. z o.o., Express Sp. z o.o. Sp. k..
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest FRANK-CARS Sp. z o.o. — 52 wygranych zamówień na Sprzęt transportowy w województwie mazowieckie.
- 1FRANK-CARS Sp. z o.o.52
- 2Express Sp. z o.o. Sp. k.30
- 3MAN TRUCK & BUS POLSKA SP. Z O.O.24
- 4MOTO BUDREX SP. Z O.O.21
- 5CRH Żagiel Auto Sp. z o.o.19
- 6MMI Sp. z o.o.18
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. ŁódzkieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Frank-Cars Sp. z o.o. — 25 wygranych zamówień na Sprzęt transportowy w województwie łódzkie.
- 1Frank-Cars Sp. z o.o.25
- 2Jaszpol Sp. z o.o.16
- 3P.P.H.U. MARONA Mariusz Marona14
- 4Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Materek w Sieradzu13
- 5Zimny Auto Sp. z o.o.10
- 6Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza10
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. ZachodniopomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (34) na Sprzęt transportowy na rynku zachodniopomorskie zdobyła firma POLMOTOR Sp. z o.o..
- 1POLMOTOR Sp. z o.o.34
- 2FRANK-CARS Sp. z o.o.19
- 3Europejski Fundusz Leasingowy S.A.14
- 4DDB Auto Bogacka spółka komandytowa12
- 5Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "Bocar" Sp. z o.o.10
- 6KOZŁOWSKI Sp. z o.o. Sp. K.8
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 99)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Marvel Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Marvel Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łódź. Firma wygrała łącznie 118 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Marvel Sp. z o.o.?
Firma Marvel Sp. z o.o. wygrała 118 przetargów o łącznej wartości 65 998 161 zł. Średnia wartość kontraktu to 559 306 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Marvel Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (11 zamówień).
Od kiedy Marvel Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.06.2021, a najnowszy z 29.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Marvel Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Marvel Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Sprzęt transportowy w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą FRANK-CARS Sp. z o.o., Express Sp. z o.o. Sp. k., MAN TRUCK & BUS POLSKA SP. Z O.O.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.