BS GROUP Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Brak danych do wykresu.
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
Konkurenci BS GROUP Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których BS GROUP Sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z BS GROUP Sp. z o.o.: URTICA sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie mazowieckie jest Bialmed Sp. z o.o. z wynikiem 360 wygranych postępowań.
- 1Bialmed Sp. z o.o.360
- 2URTICA sp. z o.o.275
- 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.212
- 4Aesculap Chifa Sp. z o.o.145
- 5Salus International Sp. z o.o.143
- 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.102
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. LubelskieNajwiększą liczbę kontraktów (176) na Medycyna i laboratorium na rynku lubelskie zdobyła firma Urtica Sp. z o.o..
- 1Urtica Sp. z o.o.176
- 2ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.90
- 3BIALMED Sp. z o.o.77
- 4MEDTRONIC Poland Sp. z o.o.68
- 5Aesculap Chifa sp. z o.o.63
- 6Asclepios S.A.56
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 6)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma BS GROUP Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. BS GROUP Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 6 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma BS GROUP Sp. z o.o.?
Firma BS GROUP Sp. z o.o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 388 578 zł. Średnia wartość kontraktu to 64 763 zł.
Z kim najczęściej współpracuje BS GROUP Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W ZAMOŚCIU (1 zamówień).
Od kiedy BS GROUP Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.11.2021, a najnowszy z 21.07.2022.
Kto jest największą konkurencją dla BS GROUP Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy BS GROUP Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Bialmed Sp. z o.o., URTICA sp. z o.o., MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.