Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego | 2 | 287 000 zł | |
| 2 | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU | 1 | 114 000 zł | |
| 3 | Lotnicze Pogotowie Ratunkowe | 1 | 1 960 000 zł |
Konkurenci Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. w przetargach publicznych
Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Edukacja i szkolenia
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (20) na Edukacja i szkolenia na rynku mazowieckie zdobyła firma BPR Consulting Paulina Rydz.
- 1BPR Consulting Paulina Rydz20
- 2LINIA Andrzej Szope17
- 3Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz16
- 4Centrum Szkoleń i Biznesu Janina Szymańska15
- 5Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Ciechanowie14
- 6Altkom Akademia S.A.12
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 4)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o.?
Firma Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 2 361 000 zł. Średnia wartość kontraktu to 590 250 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego (2 zamówień).
Od kiedy Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.12.2021, a najnowszy z 11.08.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Edukacja i szkolenia w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BPR Consulting Paulina Rydz, LINIA Andrzej Szope, Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.