Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku regularnie wraca z zamówieniami w 4 kategoriach. Najczęściej powtarza się kategoria „Medycyna i laboratorium” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.
Medycyna i laboratorium
co miesiąc- 688 ogłoszeń przez 5,3 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / maj
Komputery i maszyny biurowe
co pół roku- 15 ogłoszeń przez 3,6 lat
- Zwykle w miesiącach: czerwiec / luty
Meble i wyposażenie
co pół roku- 14 ogłoszeń przez 3,2 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / marzec
Informatyka
co pół roku- 8 ogłoszeń przez 2,5 lat
- Zwykle w miesiącach: lipiec / luty
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Medtronic Poland sp. z o.o. | Warszawa | 18 | 7 303 302 zł |
| 2 | Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Nowy Tomyśl | 18 | 3 090 089 zł |
| 3 | Lek S.A. | Stryków | 13 | 3 649 590 zł |
| 4 | Sanofi Sp. z o.o. | Warszawa | 12 | 9 343 624 zł |
| 5 | Versamed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Białystok | 12 | 17 383 857 zł |
| 6 | Intratel Sp. z o.o. | Białystok | 10 | 2 917 247 zł |
| 7 | CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA | Warszawa | 9 | 1 837 066 zł |
| 8 | Olympus Polska Sp. z o.o. | Warszawa | 9 | 6 723 372 zł |
| 9 | Consultronix Sp. z o.o. | Balice | 8 | 3 263 979 zł |
| 10 | Karl Storz Polska Sp. z o.o. | Warszawa | 7 | 2 606 565 zł |
Historia zamówień
Przetargi (12)
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (22)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 22 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 357/26postanowieniezwrócone09.03.2026
- KIO 3220/25wyrokoddalone15.09.2025
- KIO 1753/25wyrokuwzględnione06.06.2025
- KIO 861/25postanowienieumorzenie postępowania27.03.2025
- KIO 246/25postanowienie03.02.2025
- KIO 4443/24postanowienie16.12.2024
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku?
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku ogłosił łącznie 831 przetargów, z czego 12 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 387 736 788 zł, przy średniej wartości 711 444 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku?
Najczęstszym wykonawcą jest Medtronic Poland sp. z o.o. (18 wygranych przetargów).
Od kiedy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.03.2021, a najnowszy z 29.07.2026.