Chwali Bóg Motors Sp. z o.o. sp.k. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyMarkiWygrane w latach 2023–2026
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka komandytowa
Działa od
2012
NIP
5242755495
REGON
146405749
KRS
0000441754
Przeważająca działalność (PKD 2007)
45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

3
Wygrane przetargi
719 909 zł
Łączna wartość
239 970 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Naprawy i konserwacja — woj. mazowieckie

Przetargi z klasy CPV „Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i…” w województwie mazowieckim — tej samej, w której firma CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 9 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (9)

Otrzymuj takie przetargi e‑mailem

Alert o nowych ogłoszeniach: klasa CPV „Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i…”, woj. mazowieckie. W tej branży i regionie ta firma wygrywa najczęściej.

Analiza działalności

Profil wygranych

  • 1,3średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 2wygrane przy jednej złożonej ofercie
  • 262 091 złmediana wartości kontraktu
  • 1zamawiający w 1 województwie

Wszystkie wygrane w województwie mazowieckim.

Największy kontrakt w naszej bazie: Usługi bieżącej konserwacji i napraw samochodów eksploatowanych w MzOR ARiMR w 2026 r (Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, 16.02.2026) — 398 258 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
2023159 561 zł
20241262 091 zł
20261398 258 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci firmy CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. w przetargach publicznych

CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży: naprawy i konserwacja, woj. mazowieckie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Siemens Healthcare Sp. z o.o. — 22 wygrane zamówienia w kategorii „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim.

  1. Siemens Healthcare Sp. z o.o.22 wygrane
  2. GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.20 wygranych
  3. EL-CORP Sp. z o.o.19 wygranych
  4. HAGLER Services Sp. z o.o.18 wygranych
  5. MERA TECHNIK Sp. z o.o.15 wygranych
Wszystkie przetargi: Naprawy i konserwacja →

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Rynek: Naprawy i konserwacja w województwie mazowieckim

W tej branży CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. ma 3 wygrane. Tak wygląda ten rynek w województwie mazowieckim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 2 164rozstrzygnięte przetargi (24 mies.)
  • 2średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 51%postępowań z jedną ofertą
  • 355 844 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie mazowieckim

Wygrane przetargi (3)

398 258 złNaprawy i konserwacja
Usługi bieżącej konserwacji i napraw samochodów eksploatowanych w MzOR ARiMR w 2026 r
16.02.2026WarszawaAgencja Restrukturyzacji i…
262 091 złNaprawy i konserwacja
Usługi bieżącej konserwacji i napraw samochodów eksploatowanych w MzOR ARiMR w 2024 r.
17.01.2024WarszawaAgencja Restrukturyzacji i…
59 561 złNaprawy i konserwacja
Usługi przeglądów i napraw wynikających z przeglądów gwarancyjnych oraz napraw bieżących SsangYong…
25.02.2023WarszawaAgencja Restrukturyzacji i…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. startuje w przetargach publicznych?

Tak. CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. (siedziba: Marki) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 3 wygrane przetargi.

Ile przetargów wygrała firma CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K.?

Firma CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. wygrała 3 przetargi o łącznej wartości 719 909 zł. Średnia wartość kontraktu to 239 970 zł.

Z kim najczęściej współpracuje CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K.?

Najczęstszym zamawiającym jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (3 zamówienia).

Od kiedy CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.02.2023, a najnowszy z 16.02.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K.?

Firma CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. najwięcej przetargów wygrywa w branży „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim (3 wygrane).

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. to 1,3; w 2 postępowaniach była to jedyna złożona oferta.

Kto jest największą konkurencją dla firmy CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy CHWALI BÓG MOTORS SP. Z O.O. SP. K. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak kategoria „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Siemens Healthcare Sp. z o.o., GE Medical Systems Polska Sp. z o.o., EL-CORP Sp. z o.o. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.