Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA MIASTO SZCZECIN | 9 | 11 298 213 zł | |
| 2 | 15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | 7 | 3 079 723 zł | |
| 3 | GMINA GRYFINO | 4 | 3 561 722 zł | |
| 4 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W SZCZECINIE | 3 | 2 179 340 zł | |
| 5 | Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie | 2 | 1 894 770 zł | |
| 6 | Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia | 2 | 688 000 zł | |
| 7 | ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W MIERZYNIE | 2 | 782 806 zł | |
| 8 | Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych | 1 | 573 134 zł | |
| 9 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. ARMII KRAJOWEJ | 1 | 1 507 527 zł | |
| 10 | Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego | 1 | 400 000 zł |
Konkurenci Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki w przetargach publicznych
Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. ZachodniopomorskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie zachodniopomorskie jest STRABAG Sp. z o.o. z wynikiem 140 wygranych postępowań.
- 1STRABAG Sp. z o.o.140
- 2POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.107
- 3USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK70
- 4DOMAR Kazimierz Domaracki70
- 5MALDROBUD Sp. z o.o. Sp. K.58
- 6ONDE S.A.53
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 36)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki startuje w przetargach publicznych?
Tak. Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Widuchowa. Firma wygrała łącznie 36 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki?
Firma Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki wygrała 36 przetargów o łącznej wartości 35 072 637 zł. Średnia wartość kontraktu to 974 240 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA MIASTO SZCZECIN (9 zamówień).
Od kiedy Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.06.2021, a najnowszy z 08.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Firma Handlowo Usługowa HD Dawid Gajdecki to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie zachodniopomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A., USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.