EL-MA-TECH Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyRzeszówNIP 5170385409Aktywny 2024–2026

EL-MA-TECH Sp. z o.o. (Rzeszów) ma w bazie PrzetargHub 6 wygranych przetargów publicznych o łącznej wartości 4,6 mln zł (2024–2026). Najwięcej zamówień zdobywa w branży „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim (4 wygrane). Pracuje dla 1 zamawiającego: PGE Energia Ciepła S.A.

6
Wygranych przetargów
4,6 mln zł
Łączna wartość
773 283 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 130 tys. zł, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Naprawy i konserwacja — woj. mazowieckie

Przetargi z klasy CPV „Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej…” w województwie mazowieckim — tej samej, w której firma EL-MA-TECH Sp. z o.o. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 4 ogłoszenia; najbliższe terminy:

Chcesz dostawać takie przetargi e-mailem? Ustaw darmowy alert: Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej…, województwo mazowieckie.

Analiza działalności

Wygrane w ostatnich 24 miesiącach

W ostatnich 24 miesiącach łącznie 3 wygrane; najwięcej w lutym 2026 r. (1).

Branże wygranych przetargów

  1. Naprawy i konserwacja4 wygrane przetargi, 67%
  2. Maszyny przemysłowe2 wygrane przetargi, 33%

Profil wygranych

  • 1średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 2wygrane przy jednej złożonej ofercie
  • 499 100 złmediana wartości kontraktu
  • 1zamawiający w 1 województwie

Wszystkie wygrane w województwie mazowieckim.

Największy kontrakt w naszej bazie: Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów chwytaków elektrohydraulicznych oraz dwóch suwnic 9t na ITPOE w PGE Energia… (PGE Energia Ciepła S.A., 21.05.2026) — 2 579 880 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
20242533 020 zł
202633,8 mln zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci firmy EL-MA-TECH Sp. z o.o. w przetargach publicznych

EL-MA-TECH Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży: naprawy i konserwacja, woj. mazowieckie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. — 20 wygranych zamówień w kategorii „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim.

  1. GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.20 wygranych
  2. Siemens Healthcare Sp. z o.o.20 wygranych
  3. EL-CORP Sp. z o.o.18 wygranych
  4. HAGLER Services Sp. z o.o.18 wygranych
  5. MERA TECHNIK Sp. z o.o.15 wygranych

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Rynek: Naprawy i konserwacja w województwie mazowieckim

W tej branży EL-MA-TECH Sp. z o.o. ma 4 wygrane. Tak wygląda ten rynek w województwie mazowieckim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 2 120rozstrzygniętych przetargów (24 mies.)
  • 2średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 51%postępowań z jedną ofertą
  • 352 000 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie mazowieckim

Wygrane przetargi (6)

693 580 złNaprawy i konserwacja
Konserwacja urządzeń dźwigowych wraz z remontem suwnic i wciągników w PGE EC S.A. Oddział w…
19.08.2026WarszawaPGE Energia Ciepła S.A.
2 579 880 złNaprawy i konserwacja
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz remontów chwytaków elektrohydraulicznych oraz…
21.05.2026WarszawaPGE Energia Ciepła S.A.
499 100 złNaprawy i konserwacja
Konserwacje urządzeń i usługi utrzymania ruchu w zakresie AKPiA w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział…
04.02.2026WarszawaPGE Energia Ciepła S.A.
334 120 złMaszyny przemysłowe
Dostawa części zamiennych na cele remontowe rusztu dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział…
15.07.2024WarszawaPGE Energia Ciepła S.A.
334 120 złMaszyny przemysłowe
Dostawa części zamiennych na cele remontowe rusztu dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział…
03.06.2024WarszawaPGE Energia Ciepła S.A.
198 900 złNaprawy i konserwacja
Świadczenie usług w zakresie prac serwisowych oraz usuwania usterek urządzeń wentylacyjnych i…
18.03.2024WarszawaPGE Energia Ciepła S.A.

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma EL-MA-TECH Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. EL-MA-TECH Sp. z o.o. (siedziba: Rzeszów) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 6 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma EL-MA-TECH Sp. z o.o.?

Firma EL-MA-TECH Sp. z o.o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 4 639 700 zł. Średnia wartość kontraktu to 773 283 zł.

Z kim najczęściej współpracuje EL-MA-TECH Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest PGE Energia Ciepła S.A. (6 zamówień).

Od kiedy EL-MA-TECH Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 18.03.2024, a najnowszy z 19.08.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa EL-MA-TECH Sp. z o.o.?

Firma EL-MA-TECH Sp. z o.o. najwięcej przetargów wygrywa w branży „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim (4 wygrane).

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę EL-MA-TECH Sp. z o.o.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę EL-MA-TECH Sp. z o.o. to 1; w 2 postępowaniach była to jedyna złożona oferta.

Kto jest największą konkurencją dla firmy EL-MA-TECH Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy EL-MA-TECH Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak kategoria „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą GE Medical Systems Polska Sp. z o.o., Siemens Healthcare Sp. z o.o., EL-CORP Sp. z o.o. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.