Endologix poland Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5272717660Aktywny 2022–2026
9
Wygranych przetargów
5 803 350 zł
Łączna wartość
644 817 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Endologix poland Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Endologix poland Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Mazowieckie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Bialmed Sp. z o.o. — 351 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie mazowieckie.

  1. 1Bialmed Sp. z o.o.351
  2. 2URTICA sp. z o.o.266
  3. 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.208
  4. 4Aesculap Chifa Sp. z o.o.143
  5. 5Salus International Sp. z o.o.142
  6. 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.101
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 9)

1 400 000,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa stentgraftów do tętniaków aorty
06.05.2026ZabrzeŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
971 272,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu specjalistycznego j.u. dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej w Mazowieckim Szp…
15.10.2025SiedlceMazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. J…
1 067 040,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa stentgraftów aortalnych brzusznych niskoprofilowych zachowujących naturalne rozwidlenie aor…
14.08.2025Biała PodlaskaWojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bi…
230 040,00 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur naczyniowych i kardiologicznych
02.07.2025KrakówKrakowski Szpital Specjalistyczny im. ś…
379 890,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawy sprzętu do zabiegów wewnątrznaczyniowych.
03.06.2025PrzemyślWOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PR…
403 488,00 PLNMedycyna i laboratorium
(DFP.271.9.2025.EM) Dostawa materiałów naczyniowych.
07.03.2025KrakówSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDR…
931 500,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa stentgraftów aortalnych brzusznych
06.03.2025ZabrzeŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
231 120,00 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa wyrobów medycznych do zabiegów wewnątrznaczyniowych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie …
11.07.2024WarszawaSzpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszk…
189 000,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa stentgraftów brzusznych niskoprofilowych z mocowaniem nad i podnerkowym dla Szpitala Bielań…
20.05.2022WarszawaSzpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszk…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Endologix poland Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Endologix poland Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 9 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Endologix poland Sp. z o.o.?

Firma Endologix poland Sp. z o.o. wygrała 9 przetargów o łącznej wartości 5 803 350 zł. Średnia wartość kontraktu to 644 817 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Endologix poland Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu (2 zamówień).

Od kiedy Endologix poland Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 20.05.2022, a najnowszy z 06.05.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Endologix poland Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Endologix poland Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Bialmed Sp. z o.o., URTICA sp. z o.o., MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.

Wygrane przetargi Endologix poland Sp. z o.o. i konkurenci