Entire M Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyWrocławWygrane w latach 2023–2025
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Działa od
2012
NIP
8943037908
REGON
021820847
KRS
0000410970
Przeważająca działalność (PKD 2007)
46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

6
Wygranych przetargów
5,9 mln zł
Łączna wartość
977 408 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Bezpieczeństwo i obronność — woj. mazowieckie

Przetargi z działu „Bezpieczeństwo i obronność” w województwie mazowieckim — tej samej branży, w której firma Entire M Sp. z o.o. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 29 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (29)

Otrzymuj takie przetargi e‑mailem

Alert o nowych ogłoszeniach: dział CPV „Bezpieczeństwo i obronność”, woj. mazowieckie. W tej branży i regionie ta firma wygrywa najczęściej.

Analiza działalności

Branże wygranych przetargów

  1. Bezpieczeństwo i obronność5 wygranych przetargów, 83%
  2. Odzież i obuwie1 wygrany przetarg, 17%

Profil wygranych

  • 2,5średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 1wygrana przy jednej złożonej ofercie
  • 154 163 złmediana wartości kontraktu
  • 5zamawiających w 3 województwach

Najwięcej wygranych w województwach: małopolskie (2), mazowieckie (2), śląskie (2).

Największy kontrakt w naszej bazie: Dostawa hełmów odłamko- i kuloodpornych w ilości 1 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 1 000 szt. w ramach zamówienia opcjonalnego (Komenda Główna Policji, 29.01.2025) — 2 958 020 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
202318 726 zł
20243315 347 zł
202525,5 mln zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Jednostka Wojskowa Nr 41012 zamówienia33,3%21 587 zł
23 Regionalna Baza Logistyczna1 zamówienie16,7%293 760 zł
3Komenda Główna Policji1 zamówienie16,7%3 mln zł
4Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie1 zamówienie16,7%8 726 zł
5Skarb Państwa – Jednostka Wojskowa Nr 23051 zamówienie16,7%2,6 mln zł

Rynek: Bezpieczeństwo i obronność w województwie mazowieckim

W tej branży Entire M Sp. z o.o. ma 2 wygrane. Tak wygląda ten rynek w województwie mazowieckim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 413rozstrzygniętych przetargów (24 mies.)
  • 2,1średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 45%postępowań z jedną ofertą
  • 435 567 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie mazowieckim

Podobni wykonawcy to firmy najczęściej wygrywające w tej samej branży i regionie; BZP nie publikuje pełnych list oferentów.

Wygrane przetargi (6)

2 582 358 złBezpieczeństwo i…
Dostawa poszyć do kamizelek taktycznych
09.09.2025WarszawaSkarb Państwa – Jednostka Wojskowa Nr…
2 958 020 złBezpieczeństwo i…
Dostawa hełmów odłamko- i kuloodpornych w ilości 1 000 szt. w zamówieniu podstawowym oraz do 1 000…
29.01.2025WarszawaKomenda Główna Policji
14 566 złBezpieczeństwo i…
Dostawa kamizelek wraz z wyposażeniem dla JW. 4101 w Lublińcu
09.10.2024LubliniecJednostka Wojskowa Nr 4101
7 021 złBezpieczeństwo i…
Dostawa kamizelek wraz z wyposażeniem dla JW. 4101 w Lublińcu
09.10.2024LubliniecJednostka Wojskowa Nr 4101
293 760 złBezpieczeństwo i…
Dostawa w przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – pas bojowy, kurtka zimowa WS
19.08.2024Kraków3 Regionalna Baza Logistyczna
8 726 złOdzież i obuwie
Dostawa elementów ubioru i akcesoriów – kamizelki na oporządzenie
05.12.2023KrakówKomenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Entire M Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Entire M Sp. z o.o. (siedziba: Wrocław) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 6 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Entire M Sp. z o.o.?

Firma Entire M Sp. z o.o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 5 864 451 zł. Średnia wartość kontraktu to 977 408 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Entire M Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Jednostka Wojskowa Nr 4101 (2 zamówienia).

Od kiedy Entire M Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.12.2023, a najnowszy z 09.09.2025. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa Entire M Sp. z o.o.?

Firma Entire M Sp. z o.o. najwięcej przetargów wygrywa w branży „Bezpieczeństwo i obronność” w województwie mazowieckim (2 wygrane). Zamówienia wygrywa w 3 województwach.

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę Entire M Sp. z o.o.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę Entire M Sp. z o.o. to 2,5; w 1 postępowaniu była to jedyna złożona oferta.