ETMUS Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyBiała PodlaskaWygrane w latach 2023–2025
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Działa od
1997
NIP
5371890611
REGON
030196333
KRS
0000133159

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

3
Wygrane przetargi
672 965 zł
Łączna wartość
224 322 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Naprawy i konserwacja — woj. mazowieckie

Przetargi z działu „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim — tej samej branży, w której firma ETMUS SP. Z O.O. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 93 ogłoszenia; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (93)

Chcesz dostawać takie przetargi e-mailem? Ustaw darmowy alert: Naprawy i konserwacja, województwo mazowieckie.

Analiza działalności

Profil wygranych

  • 1średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 1wygrana przy jednej złożonej ofercie
  • 22 248 złmediana wartości kontraktu
  • 1zamawiający w 1 województwie

Wszystkie wygrane w województwie mazowieckim.

Największy kontrakt w naszej bazie: Usługa polegająca na realizacji napraw bieżących, awaryjnych oraz obsług pojazdów powyżej 3,5t. (lub ich zespołów i podzespołów) oraz… (28 Wojskowy Oddział Gospodarczy, 23.05.2024) — 650 407 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
2023122 248 zł
20241650 407 zł
20251310 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci firmy ETMUS SP. Z O.O. w przetargach publicznych

ETMUS SP. Z O.O. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży: naprawy i konserwacja, woj. mazowieckie

Najwięcej kontraktów w kategorii „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim zdobyła firma GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. (20 kontraktów).

  1. GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.20 wygranych
  2. Siemens Healthcare Sp. z o.o.20 wygranych
  3. EL-CORP Sp. z o.o.19 wygranych
  4. HAGLER Services Sp. z o.o.18 wygranych
  5. MERA TECHNIK Sp. z o.o.15 wygranych
Wszystkie przetargi: Naprawy i konserwacja →

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Rynek: Naprawy i konserwacja w województwie mazowieckim

W tej branży ETMUS SP. Z O.O. ma 3 wygrane. Tak wygląda ten rynek w województwie mazowieckim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 2 141rozstrzygniętych przetargów (24 mies.)
  • 2średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 51%postępowań z jedną ofertą
  • 353 501 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie mazowieckim

Wygrane przetargi (3)

310 złNaprawy i konserwacja
Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t. (lub ich zespołów i podzespołów) oraz autobusów i…
07.05.2025Siedlce28 Wojskowy Oddział Gospodarczy
650 407 złNaprawy i konserwacja
Usługa polegająca na realizacji napraw bieżących, awaryjnych oraz obsług pojazdów powyżej 3,5t…
23.05.2024Siedlce28 Wojskowy Oddział Gospodarczy
22 248 złNaprawy i konserwacja
Usługa mycia pojazdów służbowych dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego i jednostek będących na…
01.12.2023Siedlce28 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ETMUS SP. Z O.O. startuje w przetargach publicznych?

Tak. ETMUS SP. Z O.O. (siedziba: Biała Podlaska) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 3 wygrane przetargi.

Ile przetargów wygrała firma ETMUS SP. Z O.O.?

Firma ETMUS SP. Z O.O. wygrała 3 przetargi o łącznej wartości 672 965 zł. Średnia wartość kontraktu to 224 322 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ETMUS SP. Z O.O.?

Najczęstszym zamawiającym jest 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY (3 zamówienia).

Od kiedy ETMUS SP. Z O.O. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 01.12.2023, a najnowszy z 07.05.2025. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa ETMUS SP. Z O.O.?

Firma ETMUS SP. Z O.O. najwięcej przetargów wygrywa w branży „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim (3 wygrane).

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę ETMUS SP. Z O.O.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę ETMUS SP. Z O.O. to 1; w 1 postępowaniu była to jedyna złożona oferta.

Kto jest największą konkurencją dla firmy ETMUS SP. Z O.O. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ETMUS SP. Z O.O. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak kategoria „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą GE Medical Systems Polska Sp. z o.o., Siemens Healthcare Sp. z o.o., EL-CORP Sp. z o.o. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.