Euro Trade Technology Sp. z o. o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju | 3 | 389 212 zł | |
| 2 | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku | 2 | 377 040 zł | |
| 3 | Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie | 2 | 336 693 zł | |
| 4 | Prudnickie Centrum Medyczne S. A. w Prudniku | 2 | 343 777 zł | |
| 5 | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie | 2 | 248 616 zł | |
| 6 | Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku | 2 | 1 061 646 zł | |
| 7 | KLINICZNE CENTRUM GINEKOLOGII, POŁOŻNICTWA I NEONATOLOGII W OPOLU | 2 | 1 550 513 zł | |
| 8 | POWIATOWY SZPITAL W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 2 | 119 318 zł | |
| 9 | Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej | 2 | 264 721 zł | |
| 10 | Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. | 1 | 9 450 zł |
Konkurenci Euro Trade Technology Sp. z o. o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Euro Trade Technology Sp. z o. o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Euro Trade Technology Sp. z o. o.: Urtica Sp. z o.o., Aesculap Chifa sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MałopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Urtica Sp. z o.o. — 260 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie małopolskie.
- 1Urtica Sp. z o.o.260
- 2Salus International Sp. z o.o.190
- 3Aesculap Chifa sp. z o.o.114
- 4Bialmed Sp. z o.o.101
- 5Medtronic Poland Sp. z o.o.80
- 6Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa79
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. OpolskieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie opolskie jest Urtica Sp. z o.o. z wynikiem 54 wygranych postępowań.
- 1Urtica Sp. z o.o.54
- 2ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.42
- 3Bialmed Sp. z o.o.37
- 4AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.35
- 5Salus International sp. z o.o.23
- 6BioMaxima S.A.23
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. ŁódzkieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Bialmed Sp. z o.o. — 84 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie łódzkie.
- 1Bialmed Sp. z o.o.84
- 2Aesculap Chifa Sp. z o.o.77
- 3Urtica Sp. z o.o.66
- 4ASCLEPIOS S.A.54
- 5Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.K.37
- 6Medtronic Poland Sp. z o.o.35
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 37)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Euro Trade Technology Sp. z o. o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Euro Trade Technology Sp. z o. o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Piła. Firma wygrała łącznie 37 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Euro Trade Technology Sp. z o. o.?
Firma Euro Trade Technology Sp. z o. o. wygrała 37 przetargów o łącznej wartości 7 471 881 zł. Średnia wartość kontraktu to 201 943 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Euro Trade Technology Sp. z o. o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju (3 zamówień).
Od kiedy Euro Trade Technology Sp. z o. o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.07.2021, a najnowszy z 19.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Euro Trade Technology Sp. z o. o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Euro Trade Technology Sp. z o. o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Urtica Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o., Aesculap Chifa sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.