Eurotech Maciej Taff

Wykonawca publicznyStanisławów DrugiAktywny 2025
1
Wygranych przetargów
668 013 zł
Łączna wartość
668 013 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Paczków1100%668 013

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

668 012,80 PLNArchitektura i inżynieria
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz świadczenie usług nadzoru autorskiego, dla Inwestycji pn.: …
30.04.2025PaczkówGmina Paczków

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Eurotech Maciej Taff startuje w przetargach publicznych?

Tak. Eurotech Maciej Taff jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Stanisławów Drugi. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Eurotech Maciej Taff?

Firma Eurotech Maciej Taff wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 668 013 zł. Średnia wartość kontraktu to 668 013 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Eurotech Maciej Taff?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Paczków (1 zamówień).

Od kiedy Eurotech Maciej Taff realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.04.2025, a najnowszy z 30.04.2025.

Wygrane przetargi Eurotech Maciej Taff — statystyki i wartość