EVVA POLSKA Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyBlizne ŁaszczyńskiegoNIP 5222620705Aktywny 2026
1
Wygranych przetargów
239 851 zł
Łączna wartość
239 851 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Miasto Stołeczne Warszawa1100%239 851

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

239 850,74 PLNMateriały budowlane
Dostawa i montaż wkładek bębenkowych w systemie Master Key w budynkach zamawiającego
30.04.2026WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma EVVA POLSKA Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. EVVA POLSKA Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Blizne Łaszczyńskiego. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma EVVA POLSKA Sp. z o.o.?

Firma EVVA POLSKA Sp. z o.o. wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 239 851 zł. Średnia wartość kontraktu to 239 851 zł.

Z kim najczęściej współpracuje EVVA POLSKA Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Stołeczne Warszawa (1 zamówień).

Od kiedy EVVA POLSKA Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.04.2026, a najnowszy z 30.04.2026.

Wygrane przetargi EVVA POLSKA Sp. z o.o. — statystyki i wartość