F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK

Wykonawca publicznyZakliczynNIP 8691011251Aktywny 2026
1
Wygranych przetargów
178 433 zł
Łączna wartość
178 433 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1GMINA GROMNIK1100%178 433

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

178 433,00 PLNRoboty budowlane
Budowa oświetlenia boisk sportowych w miejscowościach Gromnik i Siemiechów
24.03.2026GromnikGMINA GROMNIK

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK startuje w przetargach publicznych?

Tak. F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Zakliczyn. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK?

Firma F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 178 433 zł. Średnia wartość kontraktu to 178 433 zł.

Z kim najczęściej współpracuje F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA GROMNIK (1 zamówień).

Od kiedy F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.03.2026, a najnowszy z 24.03.2026.

Wygrane przetargi F.U.H.P ELEKTROINSTAL ANTONI TUREK — statystyki i wartość