FCC Lubliniec Sp. z o. o.

Wykonawca publicznyLubliniecNIP 5751634699Aktywny 2021–2026
25
Wygranych przetargów
26 439 751 zł
Łączna wartość
1 057 590 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci FCC Lubliniec Sp. z o. o. w przetargach publicznych

FCC Lubliniec Sp. z o. o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 25)

2 560 814,81 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych…
16.07.2026LubliniecGmina Lubliniec
324 717,88 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór odpadów komunalnych
23.04.2026LubliniecWOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY …
1 440 840,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Ko…
08.04.2026LubliniecGmina Lubliniec
3 459 153,75 PLNŚcieki, odpady, środowis…
,,Świadczenie usługi odbierania odpadów komun. i zagospod. odpadów od właścicieli nieruchom., oraz …
03.04.2026KoszęcinGmina Koszęcin
370 336,79 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywozu nieczystości stałych segregowanych i nies…
08.01.2026Gliwice4 Wojskowy Oddział Gospodarczy
925 315,90 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Utrzymanie czystości ulic, chodników i placów na terenie miasta Lublińca.
02.12.2025LubliniecGmina Lubliniec
25 481,40 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór odpadów komunalnych z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu
06.11.2025KatowiceKomenda Wojewódzka Policji w Katowicach
924 215,40 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec
08.10.2025LubliniecGmina Lubliniec
7 503 248,15 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałyc…
09.07.2025LubliniecGmina Lubliniec
251 294,40 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór odpadów komunalnych
25.04.2025LubliniecWOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY …
264 185,85 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór i wywóz nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowany…
14.01.2025Gliwice4 Wojskowy Oddział Gospodarczy
187 976,70 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Utrzymanie czystości ulic, chodników i placów na terenie miasta Lublińca
30.12.2024LubliniecGmina Lubliniec
3 124 283,40 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli ni…
23.12.2024KoszęcinGmina Koszęcin
798 545,40 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec
15.10.2024LubliniecGmina Lubliniec
67 111,55 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór, transport, zbieranie odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów opakowaniowych …
18.05.2024Piekary ŚląskieSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpita…
234 468,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór stałych odpadów komunalnych oraz biodegradowalnych
25.04.2024LubliniecWOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY …
299 194,85 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Utrzymanie czystości ulic, chodników i placów na terenie miasta Lublińca
28.02.2024LubliniecGmina Lubliniec
944 189,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec
28.09.2023LubliniecGmina Lubliniec
241 056,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór stałych odpadów komunalnych oraz biodegradowalnych
27.04.2023LubliniecWOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY …
972 978,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec
05.10.2022LubliniecGmina Lubliniec
70 914,10 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór, transport, zbieranie odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów opakowaniowych …
08.08.2022Piekary ŚląskieSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpita…
106 721,62 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usług odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dz…
27.04.2022Gliwice4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
309 243,77 PLNŚcieki, odpady, środowis…
4WOG-1200.2712.56.2021 Odbiór i wywóz nieczystości wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczys…
19.01.2022Gliwice4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
970 141,60 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec
29.09.2021LubliniecGmina Lubliniec
63 322,56 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usługa odbioru, transportu i zbierania odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów opako…
12.08.2021Piekary ŚląskieSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpita…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma FCC Lubliniec Sp. z o. o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. FCC Lubliniec Sp. z o. o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Lubliniec. Firma wygrała łącznie 25 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma FCC Lubliniec Sp. z o. o.?

Firma FCC Lubliniec Sp. z o. o. wygrała 25 przetargów o łącznej wartości 26 439 751 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 057 590 zł.

Z kim najczęściej współpracuje FCC Lubliniec Sp. z o. o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Lubliniec (11 zamówień).

Od kiedy FCC Lubliniec Sp. z o. o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.08.2021, a najnowszy z 16.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla FCC Lubliniec Sp. z o. o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy FCC Lubliniec Sp. z o. o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Ekoenergia Sp. z o.o., SARPI DĄBROWA GÓRNICZA Sp. z o.o., Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.