Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wrocławski Zespół Żłobków | 5 | 403 171 zł | |
| 2 | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa | 3 | 559 363 zł | |
| 3 | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu | 1 | 11 163 zł | |
| 4 | GMINA GOLESZÓW | 1 | 150 443 zł | |
| 5 | Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema | 1 | 107 015 zł | |
| 6 | GMINA PUCK | 1 | 241 406 zł | |
| 7 | Gmina Nysa | 1 | 284 047 zł | |
| 8 | Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie | 1 | 109 261 zł | |
| 9 | Gmina Lubaczów | 1 | 108 553 zł | |
| 10 | GMINA SZCZUROWA | 1 | 37 420 zł |
Konkurenci Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor: Moje Bambino Sp. z o.o., Nowa Szkoła Sp. z o.o., DOMI STYL Maciej Banaszek.
Konkurenci w branży Meble i wyposażenie
woj. DolnośląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Moje Bambino Sp. z o.o. — 27 wygranych zamówień na Meble i wyposażenie w województwie dolnośląskie.
- 1Moje Bambino Sp. z o.o.27
- 2Swisspol Ltd Sp. z o.o.20
- 3Nowa Szkoła Sp. z o.o.15
- 4Henry Kruse Sp. z o.o.13
- 5PACKMAN SP. Z O.O.12
- 6Altare Sp. z o.o.12
Konkurenci w branży Meble i wyposażenie
woj. LubelskieLiderem w kategorii Meble i wyposażenie w regionie lubelskie jest DOMI STYL Maciej Banaszek z wynikiem 30 wygranych postępowań.
- 1DOMI STYL Maciej Banaszek30
- 2Moje Bambino Sp. z o.o.27
- 3BDS Sp. z o.o.15
- 4Nowa Szkoła Sp. z o.o.13
- 5GRICARD-POLSKA Sp. z o. o.12
- 6KERRO MEBLE SP. Z O.O.11
Konkurenci w branży Meble i wyposażenie
woj. WielkopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Moje Bambino Sp. z o.o. — 59 wygranych zamówień na Meble i wyposażenie w województwie wielkopolskie.
- 1Moje Bambino Sp. z o.o.59
- 2Unikat Krzysztof i Agata Moellenbrock spółka jawna21
- 3WiMaKS Skwara Sławomir18
- 4Nowa Szkoła Sp. z o.o.16
- 5Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Gastro Centrum Adam Koprowski12
- 6ALTARE Sp. z o.o.12
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 38)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor startuje w przetargach publicznych?
Tak. Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Mielec. Firma wygrała łącznie 38 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor?
Firma Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor wygrała 38 przetargów o łącznej wartości 5 367 693 zł. Średnia wartość kontraktu to 141 255 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor?
Najczęstszym zamawiającym jest Wrocławski Zespół Żłobków (5 zamówień).
Od kiedy Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.07.2021, a najnowszy z 05.05.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Firma Handlowa "Piątka" Teresa Bajor to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Meble i wyposażenie w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Moje Bambino Sp. z o.o., Swisspol Ltd Sp. z o.o., Nowa Szkoła Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.