Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski

Wykonawca publicznyTarnówNIP 8730014852Aktywny 2025–2026
3
Wygranych przetargów
573 600 zł
Łączna wartość
191 200 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Radomyśl Wielki266,7%426 000
2GMINA RADGOSZCZ133,3%147 600

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

147 600,00 PLNArchitektura i inżynieria
„Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu public…
18.05.2026RadgoszczGMINA RADGOSZCZ
215 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publiczn…
02.03.2026Radomyśl WielkiGmina Radomyśl Wielki
211 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
„Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicz…
12.02.2025Radomyśl WielkiGmina Radomyśl Wielki

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski startuje w przetargach publicznych?

Tak. Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Tarnów. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski?

Firma Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 573 600 zł. Średnia wartość kontraktu to 191 200 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Radomyśl Wielki (2 zamówień).

Od kiedy Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.02.2025, a najnowszy z 18.05.2026.

Wygrane przetargi Firma M.W.G. Wojciech Gajdziszewski — statystyki i wartość