Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznySędziszów MałopolskiWygrane w latach 2022–2025
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółdzielnia
Działa od
1975
NIP
8180002185
REGON
000381686
KRS
0000153177
Przeważająca działalność (PKD 2007)
47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

5
Wygranych przetargów
771 714 zł
Łączna wartość
154 343 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Żywność i napoje — woj. podkarpackie

Przetargi z klasy CPV „Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie” w województwie podkarpackim — tej samej, w której firma Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 9 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (9)

Otrzymuj takie przetargi e‑mailem

Alert o nowych ogłoszeniach: klasa CPV „Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie”, woj. podkarpackie. W tej branży i regionie ta firma wygrywa najczęściej.

Analiza działalności

Profil wygranych

  • 1,8średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 2wygrane przy jednej złożonej ofercie
  • 160 411 złmediana wartości kontraktu
  • 4zamawiających w 1 województwie

Wszystkie wygrane w województwie podkarpackim.

Największy kontrakt w naszej bazie: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby ZOZ Ropczyce. (Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach, 24.11.2022) — 236 213 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
20222360 081 zł
20241163 655 zł
20252247 977 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych im. Bohaterów Westerplatte w Trzcianie2 zamówienia40%287 523 zł
2Publiczne Przedszkole Nr 2 w Ropczycach1 zamówienie20%160 411 zł
3Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach1 zamówienie20%236 213 zł
4Zespół Szkół Nr 5 w Ropczycach1 zamówienie20%87 566 zł

Konkurenci firmy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim w przetargach publicznych

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży: żywność i napoje, woj. podkarpackie

Najwięcej kontraktów w kategorii „Żywność i napoje” w województwie podkarpackim zdobyła firma Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska (107 kontraktów).

  1. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska107 wygranych
  2. Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita73 wygrane
  3. Zakład Mięsny „NOWY MAXPOL” R.J. Kizior sp.j.45 wygranych
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska33 wygrane
  5. Goldenfruit Kwilosz Spółka Jawna32 wygrane
Wszystkie przetargi: Żywność i napoje →

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Rynek: Żywność i napoje w województwie podkarpackim

W tej branży Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim ma 5 wygranych. Tak wygląda ten rynek w województwie podkarpackim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 815rozstrzygniętych przetargów (24 mies.)
  • 2,8średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 12%postępowań z jedną ofertą
  • 200 496 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie podkarpackim

Wygrane przetargi (5)

87 566 złŻywność i napoje
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół Nr 5 w Ropczycach…
14.01.2025RopczyceZespół Szkół Nr 5 w Ropczycach
160 411 złŻywność i napoje
Dostawa artykułów żywnościowych do Publicznego Przedszkola Nr 2 Ropczycach w 2025 r.- I etap”
14.01.2025RopczycePubliczne Przedszkole Nr 2 w Ropczycach
163 655 złŻywność i napoje
Dostawa pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do Internatu Zespołu Szkół…
05.01.2024TrzcianaZespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych…
123 868 złŻywność i napoje
Dostawa artykułów spożywczych do Internatu Zespołu Szkół Techniczno Weterynaryjnych w Trzcianie na…
21.12.2022TrzcianaZespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych…
236 213 złŻywność i napoje
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby ZOZ Ropczyce.
24.11.2022RopczyceZespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim startuje w przetargach publicznych?

Tak. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim (siedziba: Sędziszów Małopolski) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 5 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim?

Firma Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim wygrała 5 przetargów o łącznej wartości 771 714 zł. Średnia wartość kontraktu to 154 343 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim?

Najczęstszym zamawiającym jest ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-WETERYNARYJNYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W TRZCIANIE (2 zamówienia).

Od kiedy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.11.2022, a najnowszy z 14.01.2025. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim?

Firma Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim najwięcej przetargów wygrywa w branży „Żywność i napoje” w województwie podkarpackim (5 wygranych).

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim to 1,8; w 2 postępowaniach była to jedyna złożona oferta.

Kto jest największą konkurencją dla firmy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sedziszowie Małopolskim to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak kategoria „Żywność i napoje” w województwie podkarpackim. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, ZAKŁAD MIĘSNY "NOWY MAXPOL" R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.