HORIBA ABX Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
Konkurenci HORIBA ABX Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 3 kluczowe obszary rynku, w których HORIBA ABX Sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z HORIBA ABX Sp. z o.o.: Urtica Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MałopolskieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie małopolskie jest Urtica Sp. z o.o. z wynikiem 260 wygranych postępowań.
- 1Urtica Sp. z o.o.260
- 2Salus International Sp. z o.o.189
- 3Aesculap Chifa sp. z o.o.114
- 4Bialmed Sp. z o.o.100
- 5Medtronic Poland Sp. z o.o.80
- 6Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa79
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. Warmińsko-MazurskieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie warmińsko-mazurskie jest Bialmed Sp. z o.o. z wynikiem 77 wygranych postępowań.
- 1Bialmed Sp. z o.o.77
- 2Urtica Sp. z o.o.73
- 3Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością69
- 4Medtronic Poland Sp. z o.o.40
- 5ASCLEPIOS S.A.33
- 6Baxter Polska Sp. z o.o.23
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. PodkarpackieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie podkarpackie jest URTICA Sp. z o.o. z wynikiem 67 wygranych postępowań.
- 1URTICA Sp. z o.o.67
- 2Bialmed Sp. z o.o.48
- 3Medtronic Poland Sp. z o.o.43
- 4ZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa40
- 5SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.39
- 6Stryker Polska Sp. z o.o.36
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 41)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma HORIBA ABX Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. HORIBA ABX Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 41 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma HORIBA ABX Sp. z o.o.?
Firma HORIBA ABX Sp. z o.o. wygrała 41 przetargów o łącznej wartości 12 494 790 zł. Średnia wartość kontraktu to 304 751 zł.
Z kim najczęściej współpracuje HORIBA ABX Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W JANOWIE LUBELSKIM (2 zamówień).
Od kiedy HORIBA ABX Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 13.05.2021, a najnowszy z 06.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla HORIBA ABX Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy HORIBA ABX Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Urtica Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o., Aesculap Chifa sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.