Hydraulika Grzegorz Klisz
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 3 | 4 833 630 zł | |
| 2 | UNIWERSYTET OPOLSKI | 1 | 915 000 zł | |
| 3 | GMINA OZIMEK | 1 | 2 091 000 zł | |
| 4 | SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CERAMIKI I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH | 1 | 824 100 zł | |
| 5 | GMINA CHRZĄSTOWICE | 1 | 1 710 000 zł | |
| 6 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR IX IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA W OPOLU | 1 | 594 090 zł | |
| 7 | Specjalistyczny Szpital im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach | 1 | 588 000 zł | |
| 8 | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu | 1 | 190 000 zł |
Konkurenci Hydraulika Grzegorz Klisz w przetargach publicznych
Hydraulika Grzegorz Klisz rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. OpolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Vianko Sp. z o.o. — 114 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie opolskie.
- 1Vianko Sp. z o.o.114
- 2PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ADRIAN BĄK62
- 3Remost Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa53
- 4Protect Building Łukasz Mikoda52
- 5Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe "LARIX" Sp. z o.o.43
- 6TRANSKOM Białdyga Sp. z o.o.37
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 10)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Hydraulika Grzegorz Klisz startuje w przetargach publicznych?
Tak. Hydraulika Grzegorz Klisz jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Dębska Kuźnia. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Hydraulika Grzegorz Klisz?
Firma Hydraulika Grzegorz Klisz wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 11 745 820 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 174 582 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Hydraulika Grzegorz Klisz?
Najczęstszym zamawiającym jest SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (3 zamówień).
Od kiedy Hydraulika Grzegorz Klisz realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 22.06.2022, a najnowszy z 15.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Hydraulika Grzegorz Klisz w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Hydraulika Grzegorz Klisz to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie opolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Vianko Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ADRIAN BĄK, Remost Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.