HYDROBUD Piotr Babula
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Żyraków | 6 | 4 324 908 zł | |
| 2 | GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ | 3 | 624 684 zł | |
| 3 | Związek Gmin Dorzecza Wisłoki | 2 | 5 486 526 zł | |
| 4 | Gmina Pilzno | 2 | 1 431 720 zł | |
| 5 | Gmina Dębica | 1 | 1 119 980 zł |
Konkurenci HYDROBUD Piotr Babula w przetargach publicznych
HYDROBUD Piotr Babula rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. PodkarpackieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Strabag Sp. z o.o. — 202 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie podkarpackie.
- 1Strabag Sp. z o.o.202
- 2Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o.139
- 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle125
- 4Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna122
- 5PBI Infrastruktura S.A.109
- 6Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.87
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 14)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma HYDROBUD Piotr Babula startuje w przetargach publicznych?
Tak. HYDROBUD Piotr Babula jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Pilzno. Firma wygrała łącznie 14 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma HYDROBUD Piotr Babula?
Firma HYDROBUD Piotr Babula wygrała 14 przetargów o łącznej wartości 12 987 818 zł. Średnia wartość kontraktu to 927 701 zł.
Z kim najczęściej współpracuje HYDROBUD Piotr Babula?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Żyraków (6 zamówień).
Od kiedy HYDROBUD Piotr Babula realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 10.02.2022, a najnowszy z 13.03.2026.
Kto jest największą konkurencją dla HYDROBUD Piotr Babula w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy HYDROBUD Piotr Babula to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie podkarpackie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Strabag Sp. z o.o., Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.