Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska

Wykonawca publicznyKrakówNIP 5130117720Aktywny 2023–2026
3
Wygranych przetargów
1 517 280 zł
Łączna wartość
505 760 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska w przetargach publicznych

Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

650 880,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług zdrowotnych polegających na dokonywaniu oceny oraz aprobaty skierowań pod względe…
18.02.2026KrakówNarodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski O…
595 200,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług zdrowotnych polegających na dokonywaniu oceny oraz aprobaty skierowań pod względe…
22.01.2024KrakówNarodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski O…
271 200,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług zdrowotnych polegających na dokonywaniu oceny oraz aprobaty skierowań pod względe…
27.01.2023KrakówNarodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski O…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska startuje w przetargach publicznych?

Tak. Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kraków. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska?

Firma Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 1 517 280 zł. Średnia wartość kontraktu to 505 760 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska?

Najczęstszym zamawiającym jest Narodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie (3 zamówień).

Od kiedy Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.01.2023, a najnowszy z 18.02.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Zdrowie i opieka społeczna w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą PZU Zdrowie S.A., 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie, SCANMED S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.