INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ | 1 | 429 989 zł | |
| 2 | Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie | 1 | 645 750 zł | |
| 3 | MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW | 1 | 286 040 zł | |
| 4 | Miasto Stołeczne Warszawa | 1 | 448 803 zł | |
| 5 | OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY BEMOWO M. ST. WARSZAWY | 1 | 732 834 zł | |
| 6 | Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy | 1 | 449 500 zł | |
| 7 | Gmina Stare Babice | 1 | 154 400 zł | |
| 8 | Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. | 1 | 2 950 000 zł | |
| 9 | Gmina Wołomin | 1 | 448 827 zł | |
| 10 | Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o. o. | 1 | 488 965 zł |
Konkurenci INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. w przetargach publicznych
INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Wycena Nieruchomości Maszyn i Urzadzeń Bożena Szeliga — 49 wygranych zamówień na Architektura i inżynieria w województwie mazowieckie.
- 1Wycena Nieruchomości Maszyn i Urzadzeń Bożena Szeliga49
- 2IDEAZ Alicja Kosowska-Trzeszczkowska38
- 3DROPROJEKT PIOTR PORCZYK36
- 4MT-Projekt Sp. z o.o.35
- 5ZBM S.A.26
- 6PBW INŻYNIERIA Sp. z o.o.26
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 11)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 11 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o.?
Firma INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. wygrała 11 przetargów o łącznej wartości 7 280 948 zł. Średnia wartość kontraktu to 661 904 zł.
Z kim najczęściej współpracuje INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ (1 zamówień).
Od kiedy INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 20.01.2022, a najnowszy z 23.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy INICJATYWA PROJEKTOWA Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Wycena Nieruchomości Maszyn i Urzadzeń Bożena Szeliga, IDEAZ Alicja Kosowska-Trzeszczkowska, DROPROJEKT PIOTR PORCZYK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.