Instytut Matki i Dziecka

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5250008471Aktywny 2021–2026
5
Wygranych przetargów
1 637 003 zł
Łączna wartość
327 401 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci Instytut Matki i Dziecka w przetargach publicznych

Instytut Matki i Dziecka rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Edukacja i szkolenia

woj. Mazowieckie

Liderem w kategorii Edukacja i szkolenia w regionie mazowieckie jest BPR Consulting Paulina Rydz z wynikiem 20 wygranych postępowań.

  1. 1BPR Consulting Paulina Rydz20
  2. 2LINIA Andrzej Szope17
  3. 3Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz16
  4. 4Centrum Szkoleń i Biznesu Janina Szymańska15
  5. 5Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie14
  6. 6Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski12
Wszystkie przetargi: Edukacja i szkolenia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 5)

19 101,50 PLNEdukacja i szkolenia
Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestn…
16.06.2026WarszawaCentrum Medycznego Kształcenia Podyplom…
19 101,50 PLNEdukacja i szkolenia
Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestn…
14.04.2026WarszawaCentrum Medycznego Kształcenia Podyplom…
1 568 000,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenia zdrowotne w zakresie badań i konsultacji genetycznych
10.03.2026WarszawaSzpital Bielański im. ks. Jerzego Popie…
20 800,00 PLNEdukacja i szkolenia
Organizacja zajęć klinicznych dla studentów Wydziału Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia z zakre…
27.01.2025WarszawaAkademia Wychowania Fizycznego Józefa P…
10 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Organizacja zajęć klinicznych na kierunku fizjoterapia w pomieszczeniach placówki w tym umożliwien…
20.10.2021WarszawaAkademia Wychowania Fizycznego Józefa P…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Instytut Matki i Dziecka startuje w przetargach publicznych?

Tak. Instytut Matki i Dziecka jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 5 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Instytut Matki i Dziecka?

Firma Instytut Matki i Dziecka wygrała 5 przetargów o łącznej wartości 1 637 003 zł. Średnia wartość kontraktu to 327 401 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Instytut Matki i Dziecka?

Najczęstszym zamawiającym jest Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego (2 zamówień).

Od kiedy Instytut Matki i Dziecka realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 20.10.2021, a najnowszy z 16.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Instytut Matki i Dziecka w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Instytut Matki i Dziecka to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Edukacja i szkolenia w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BPR Consulting Paulina Rydz, LINIA Andrzej Szope, Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.