Iwona Bocheńska

Wykonawca publicznyFabiankiNIP 8882816468Aktywny 2024–2026
3
Wygranych przetargów
665 276 zł
Łączna wartość
221 759 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci Iwona Bocheńska w przetargach publicznych

Iwona Bocheńska rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Zdrowie i opieka społeczna

woj. Kujawsko-Pomorskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Pracownia Wspierania Rozwoju AiM Sp. z o.o. — 31 wygranych zamówień na Zdrowie i opieka społeczna w województwie kujawsko-pomorskie.

  1. 1Pracownia Wspierania Rozwoju AiM Sp. z o.o.31
  2. 2Fundacja Gospodarcza Pro Europa20
  3. 3Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SOL-MED" Michał Sobolewski19
  4. 4WILMAR Marcin Wiliński13
  5. 5FILMAR SP. Z O.O.10
  6. 6KUJAWSKO-POMORSKIE SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE EUROPA KUJAW I POMORZA8
Wszystkie przetargi: Zdrowie i opieka społeczna

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

624 876,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w 2026 roku
27.03.2026FabiankiGmina Fabianki - Centrum Usług Społeczn…
30 000,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług z zakresu logopedii na potrzeby Świetlicy Integracyjno - Terapeutycznej dla Dziec…
28.10.2025Brześć KujawskiGmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek…
10 400,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług z zakresu usług logopedycznych na potrzeby Świetlicy Integracyjno -Terapeutycznej…
17.10.2024Brześć KujawskiGmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Iwona Bocheńska startuje w przetargach publicznych?

Tak. Iwona Bocheńska jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Fabianki. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Iwona Bocheńska?

Firma Iwona Bocheńska wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 665 276 zł. Średnia wartość kontraktu to 221 759 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Iwona Bocheńska?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej (2 zamówień).

Od kiedy Iwona Bocheńska realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.10.2024, a najnowszy z 27.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Iwona Bocheńska w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Iwona Bocheńska to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Zdrowie i opieka społeczna w województwie kujawsko-pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Pracownia Wspierania Rozwoju AiM Sp. z o.o., Fundacja Gospodarcza Pro Europa, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SOL-MED" Michał Sobolewski. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.