JOTUN PAINTS EUROPE LTD.

Wykonawca publicznyFlixborough Industrial EstateNIP 5262677137Aktywny 2025–2026
3
Wygranych przetargów
200 595 zł
Łączna wartość
66 865 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Uniwersytet Morski w Gdyni3100%200 595

Konkurenci JOTUN PAINTS EUROPE LTD. w przetargach publicznych

JOTUN PAINTS EUROPE LTD. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Materiały budowlane

woj. Pomorskie

Liderem w kategorii Materiały budowlane w regionie pomorskie jest Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski z wynikiem 30 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski30
  2. 2MET-STAL Sp. J D. Urbański, P. Zaskórski16
  3. 3Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o.13
  4. 4Eurotab Sp. z o.o.8
  5. 5PHU DOM Tomasz Dobkowski8
  6. 6Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej8
Wszystkie przetargi: Materiały budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

41 418,81 PLNMateriały budowlane
Dostawa farb specjalistycznych do remontu dokowego statku IMOR
31.03.2026GdyniaUniwersytet Morski w Gdyni
104 968,14 PLNMateriały budowlane
Dostawa farb specjalistycznych do remontu dokowego statku Dar Młodzieży - powtórne
26.11.2025GdyniaUniwersytet Morski w Gdyni
54 208,46 PLNMateriały budowlane
Dostawa farb specjalistycznych do remontu dokowego statku Horyzont II - powtórne
04.04.2025GdyniaUniwersytet Morski w Gdyni

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma JOTUN PAINTS EUROPE LTD. startuje w przetargach publicznych?

Tak. JOTUN PAINTS EUROPE LTD. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Flixborough Industrial Estate. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma JOTUN PAINTS EUROPE LTD.?

Firma JOTUN PAINTS EUROPE LTD. wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 200 595 zł. Średnia wartość kontraktu to 66 865 zł.

Z kim najczęściej współpracuje JOTUN PAINTS EUROPE LTD.?

Najczęstszym zamawiającym jest Uniwersytet Morski w Gdyni (3 zamówień).

Od kiedy JOTUN PAINTS EUROPE LTD. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 04.04.2025, a najnowszy z 31.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla JOTUN PAINTS EUROPE LTD. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy JOTUN PAINTS EUROPE LTD. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Materiały budowlane w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski, MET-STAL Sp. J D. Urbański, P. Zaskórski, Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.