KS-INSTAL sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | m.st. Warszawa | 7 | 10 768 846 zł | |
| 2 | SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI | 2 | 1 420 687 zł |
Konkurenci KS-INSTAL sp. z o.o. w przetargach publicznych
KS-INSTAL sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie mazowieckie jest DROG-BET Marcin Głuchowski z wynikiem 246 wygranych postępowań.
- 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
- 2STRABAG Sp. z o.o.175
- 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
- 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
- 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
- 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 9)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma KS-INSTAL sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. KS-INSTAL sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 9 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma KS-INSTAL sp. z o.o.?
Firma KS-INSTAL sp. z o.o. wygrała 9 przetargów o łącznej wartości 12 189 533 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 354 393 zł.
Z kim najczęściej współpracuje KS-INSTAL sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest m.st. Warszawa (7 zamówień).
Od kiedy KS-INSTAL sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.05.2021, a najnowszy z 01.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla KS-INSTAL sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy KS-INSTAL sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.