Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL

Wykonawca publicznyOżarów MazowieckiNIP 1181581342Aktywny 2022–2026
10
Wygranych przetargów
5 974 794 zł
Łączna wartość
597 479 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Urząd do Spraw Cudzoziemców10100%5 974 794

Konkurenci Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL w przetargach publicznych

Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Edukacja i szkolenia

woj. Mazowieckie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest BPR Consulting Paulina Rydz — 20 wygranych zamówień na Edukacja i szkolenia w województwie mazowieckie.

  1. 1BPR Consulting Paulina Rydz20
  2. 2LINIA Andrzej Szope17
  3. 3Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz16
  4. 4Centrum Szkoleń i Biznesu Janina Szymańska15
  5. 5Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie14
  6. 6Altkom Akademia S.A.12
Wszystkie przetargi: Edukacja i szkolenia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 10)

3 434 470,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego)
27.04.2026WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
312 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług w formie kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
01.07.2025WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
286 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług w formie zajęć edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
05.02.2025WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
286 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług w formie zajęć edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
05.02.2025WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
258 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
09.10.2023WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
227 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Opracowanie, wydruk i dostawa materiałów edukacyjnych do nauki języka polskiego jako obcego na pozi…
17.07.2023WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
708 064,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
16.12.2022WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
240 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług edukacyjno - adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
29.09.2022WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
125 760,00 PLNEdukacja i szkolenia
Przygotowanie i prowadzenie kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców.
29.09.2022WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców
97 500,00 PLNEdukacja i szkolenia
Świadczenie usług edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
06.07.2022WarszawaUrząd do Spraw Cudzoziemców

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL startuje w przetargach publicznych?

Tak. Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ożarów Mazowiecki. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL?

Firma Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 5 974 794 zł. Średnia wartość kontraktu to 597 479 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL?

Najczęstszym zamawiającym jest Urząd do Spraw Cudzoziemców (10 zamówień).

Od kiedy Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.07.2022, a najnowszy z 27.04.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Edukacja i szkolenia w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BPR Consulting Paulina Rydz, LINIA Andrzej Szope, Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.

Wygrane przetargi Marcin Rydzewski GLOBAL SCHOOL i konkurenci