Mawa-Tech Stasikowski sp.j. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyKoziegłowyWygrane w latach 2024–2026
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka jawna
Działa od
2001
NIP
7772577654
REGON
634187559
KRS
0000255683
Przeważająca działalność (PKD 2007)
45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

7
Wygranych przetargów
16,8 mln zł
Łączna wartość
2,4 mln zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Sprzęt transportowy — woj. lubelskie

Przetargi z działu „Sprzęt transportowy” w województwie lubelskim — tej samej branży, w której firma MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 39 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (39)

Chcesz dostawać takie przetargi e-mailem? Ustaw darmowy alert: Sprzęt transportowy, województwo lubelskie.

Analiza działalności

Wygrane w ostatnich 24 miesiącach

W ostatnich 24 miesiącach łącznie 4 wygrane; najwięcej w sierpniu 2026 r. (2).

Branże wygranych przetargów

  1. Sprzęt transportowy6 wygranych przetargów, 86%
  2. Materiały budowlane1 wygrany przetarg, 14%

Profil wygranych

  • 1średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 6wygranych przy jednej złożonej ofercie
  • 750 308 złmediana wartości kontraktu
  • 6zamawiających w 4 województwach

Najwięcej wygranych w województwach: lubelskie (2), mazowieckie (2), wielkopolskie (2), małopolskie (1).

Największy kontrakt w naszej bazie: Dostawa pojazdów ciężarowych o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton – 2 zadania (Enea Operator sp. z o.o., 10.07.2024) — 8 373 840 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
202439,2 mln zł
202526,9 mln zł
20261397 700 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1PGE Dystrybucja S.A.2 zamówienia28,6%795 400 zł
2Enea Operator sp. z o.o.1 zamówienie14,3%8,4 mln zł
3Muzeum Wojska Polskiego1 zamówienie14,3%644 535 zł
4Ośrodek Techniki Leśnej1 zamówienie14,3%149 642 zł
5Prezes Krajowej Izby Odwoławczej1 zamówienie14,3%856 080 zł
6TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie1 zamówienie14,3%6 mln zł

Rynek: Sprzęt transportowy w województwie lubelskim

W tej branży MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA ma 2 wygrane. Tak wygląda ten rynek w województwie lubelskim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 690rozstrzygniętych przetargów (24 mies.)
  • 2,1średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 45%postępowań z jedną ofertą
  • 292 002 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie lubelskim

Podobni wykonawcy to firmy najczęściej wygrywające w tej samej branży i regionie; BZP nie publikuje pełnych list oferentów.

Wygrane przetargi (7)

397 700 złSprzęt transportowy
Zakup nowych pojazdów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE…
21.08.2026LublinPGE Dystrybucja S.A.
397 700 złSprzęt transportowy
Zakup nowych pojazdów dostawczych i brygadowych o DMC pow. 3,5 t dla potrzeb Oddziałów PGE…
21.08.2026LublinPGE Dystrybucja S.A.
856 080 złSprzęt transportowy
Dostawa pojazdów kat. N2 z napędem elektrycznym oraz spalinowym i zabudową specjalistyczną – 2…
07.10.2025WarszawaPrezes Krajowej Izby Odwoławczej
5 999 448 złSprzęt transportowy
Dostawa samochodów specjalnych o dmc. do 5,5t z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A…
24.09.2025TarnówTAURON Dystrybucja S.A. Oddział w…
8 373 840 złSprzęt transportowy
Dostawa pojazdów ciężarowych o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale…
10.07.2024PoznańEnea Operator sp. z o.o.
644 535 złSprzęt transportowy
Dostawa dwóch samochodów dla Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie
16.05.2024WarszawaMuzeum Wojska Polskiego
149 642 złMateriały budowlane
Dostawa 1 kontenera przeciwpożarowego wraz z wyposażeniem
26.02.2024JarocinOśrodek Techniki Leśnej

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA startuje w przetargach publicznych?

Tak. MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA (siedziba: Koziegłowy) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 7 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA?

Firma MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA wygrała 7 przetargów o łącznej wartości 16 818 945 zł. Średnia wartość kontraktu to 2 402 706 zł.

Z kim najczęściej współpracuje MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA?

Najczęstszym zamawiającym jest PGE Dystrybucja S.A. (2 zamówienia).

Od kiedy MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.02.2024, a najnowszy z 21.08.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA?

Firma MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA najwięcej przetargów wygrywa w branży „Sprzęt transportowy” w województwie lubelskim (2 wygrane). Zamówienia wygrywa w 4 województwach.

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę MAWA-TECH STASIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA to 1; w 6 postępowaniach była to jedyna złożona oferta.