Merck Sp. z o. o.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5260204802Aktywny 2021
6
Wygranych przetargów
930 128 zł
Łączna wartość
155 021 zł
Średnia wartość
2021
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Wygrane przetargi (ostatnie 6)

244 546,14 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa systemu do analizy poziomu cytokin/chemokin oraz w systemu do homogenizacji kulkowej, odpow…
15.06.2021KrakówUniwersytet Jagielloński - Collegium Me…
165 404,75 PLNMedycyna i laboratorium
„Postępowanie o udzielenie zamówienia na dostawy podłoży mikrobiologicznych”
31.05.2021KrosnoWOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII Z/S …
24 147,36 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa odczynników cz.d.a., zestawu do oznaczania cyjanków, termometru z wzorcowaniem oraz aspirat…
25.05.2021OlsztynWojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiolog…
424 897,94 PLNMedycyna i laboratorium
Sukcesywna dostawa odczynników wytwarzanych przez firmę Merck i Agilent Technologies w podziale na …
20.05.2021WarszawaWarszawski Uniwersytet Medyczny
25 153,80 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa odczynników laboratoryjnych.
20.04.2021CzęstochowaPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologi…
45 977,67 PLNMedycyna i laboratorium
Kultury mikrobiologiczne I
30.03.2021BydgoszczInspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Insp…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Merck Sp. z o. o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Merck Sp. z o. o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 6 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Merck Sp. z o. o.?

Firma Merck Sp. z o. o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 930 128 zł. Średnia wartość kontraktu to 155 021 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Merck Sp. z o. o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy (1 zamówień).

Od kiedy Merck Sp. z o. o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.03.2021, a najnowszy z 15.06.2021.

Wygrane przetargi Merck Sp. z o. o. — statystyki i wartość