Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Wykonawca publicznySokółkaNIP 5450000675Aktywny 2021–2026
36
Wygranych przetargów
20 722 641 zł
Łączna wartość
575 629 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Sokółka1747,2%6 088 426
2Gmina Miasta Brodnicy513,9%4 095 234
3GMINA MIEJSKA WĄGROWIEC411,1%3 166 110
4Miasto Leszno38,3%1 412 500
5Gmina Poręba25,6%4 346 530
6Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu12,8%386 991
7Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej12,8%649 817
8GMINA MIEJSKA CIECHOCINEK12,8%112 946
9Powiatowy Zarząd Dróg w Wągrowcu12,8%125 507
10POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA12,8%338 580

Konkurenci Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w przetargach publicznych

Działalność firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.: MPO Sp. z o.o., Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko

woj. Podlaskie

Liderem w kategorii Ścieki, odpady, środowisko w regionie podlaskie jest MPO Sp. z o.o. z wynikiem 197 wygranych postępowań.

  1. 1MPO Sp. z o.o.197
  2. 2Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.65
  3. 3AKMAR Plus Sp. z o.o.16
  4. 4Impel Facility Services Sp. z o.o.14
  5. 5Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zambrowie13
  6. 6Jarhead sp. z o.o.12
Wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko

Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko

woj. Wielkopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. — 101 wygranych zamówień na Ścieki, odpady, środowisko w województwie wielkopolskie.

  1. 1Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.101
  2. 2Henryk Sienkiewicz ALKOM Firma Handlowo-Usługowa49
  3. 3REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o.23
  4. 4Janusz Lewandowski P.W. Jalmax21
  5. 5JAK-BUD Jakub Budziński19
  6. 6Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.17
Wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko

Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko

woj. Kujawsko-Pomorskie

Największą liczbę kontraktów (30) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma ENERIS Proeco Sp. z o.o..

  1. 1ENERIS Proeco Sp. z o.o.30
  2. 2Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.17
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SANIKO SP. Z O.O.17
  4. 4Remondis Bydgoszcz S.A.16
  5. 5Impel Facility Services Sp. z o.o.15
  6. 6Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.12
Wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 36)

198 898,20 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka w okresie od 06.02.2024 r. do 31.…
26.06.2026SokółkaGmina Sokółka
962 090,92 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych dróg i chodników będących w użytkowan…
26.01.2026BrodnicaGmina Miasta Brodnicy
125 506,80 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Wągrowca administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Wą…
08.10.2025WągrowiecPowiatowy Zarząd Dróg w Wągrowcu
386 990,92 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usługi odbioru wód opadowych i roztopowych z pasa drogowego dróg wojewódzkich dla miasta Wągrowiec
15.09.2025PoznańWielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w…
300 000,00 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Utrzymanie zieleni oraz terenów miejskich w Wągrowcu w okresie od 1 września 2025 r. do 31 grudnia …
25.08.2025WągrowiecGMINA MIEJSKA WĄGROWIEC
384 912,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Bieżące utrzymanie czystości na chodnikach na terenie miasta Sokółka w 2025 roku
14.03.2025SokółkaGmina Sokółka
1 200 000,00 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Utrzymanie zieleni oraz terenów miejskich w Wągrowcu w 2025 r.
03.01.2025WągrowiecGMINA MIEJSKA WĄGROWIEC
399 963,42 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka w okresie od 01.01.2025 r. do 31…
02.01.2025SokółkaGmina Sokółka
931 837,79 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja kanalizacji deszczowej i odbiór wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych …
23.12.2024BrodnicaGmina Miasta Brodnicy
3 770 530,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości w Gminie Poręba i za…
20.12.2024PorębaGmina Poręba
149 923,23 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Bieżące utrzymanie czystości nawierzchni dróg (ulic) gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka o ł…
27.05.2024SokółkaGmina Sokółka
940 000,00 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Utrzymanie zieleni oraz terenów miejskich w Wągrowcu
31.01.2024WągrowiecGmina Miejska Wągrowiec
600 000,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
„Zlecenie bieżącej obsługi technicznej miejskiej sieci kanalizacji deszczowej, rowów i studn…
19.01.2024LesznoMiasto Leszno
399 600,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka w okresie od 01.01.2024 r. do 31.…
12.01.2024SokółkaGmina Sokółka
382 773,60 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Bieżące utrzymanie czystości na chodnikach na terenie miasta Sokółka w 2024 roku.
12.01.2024SokółkaGmina Sokółka
825 557,39 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja kanalizacji deszczowej i odbiór wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych …
09.01.2024BrodnicaGmina Miasta Brodnicy
649 816,93 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 17 01 07, 20 02 03, 20 03 99ex, 20 01 99ex, oraz odb…
03.01.2024LubartówZwiązek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowsk…
726 110,06 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Wągrowca, parkingów, chodników oraz ścieżek pieszo-rowerow…
23.11.2023WągrowiecGmina Miejska Wągrowiec
112 945,83 PLNRoboty budowlane
Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Klonowej w Ciechocinku
02.10.2023CiechocinekGMINA MIEJSKA CIECHOCINEK
338 580,49 PLNRoboty budowlane
Prace budowlane w ramach projektu osuszenia pomieszczeń piwnicznych w budynku Powiatowej Stacji San…
17.07.2023BrodnicaPOWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGI…
653 400,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka w okresie od 01.01.2023 r. do 31.…
19.01.2023SokółkaGmina Sokółka
382 784,52 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Bieżące utrzymanie czystości na chodnikach na terenie miasta Sokółka w 2023 roku
19.01.2023SokółkaGmina Sokółka
512 500,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
"Zlecenie bieżącej obsługi technicznej miejskiej sieci kanalizacji deszczowej, rowów i studni publi…
09.01.2023LesznoMiasto Leszno
576 000,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
„Akcja Zima 2022/2023” tj. usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości na drogach, chod…
14.10.2022PorębaGmina Poręba
1 057 769,90 PLNRoboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej ul. Pogodna, ul. Upalna i ul. Tęczowa
22.07.2022SokółkaGmina Sokółka
246 219,06 PLNRoboty budowlane
Budowa linii wodociągowej ul. Żytnia i ul. Drzewna
03.06.2022SokółkaGmina Sokółka
179 200,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Bieżące utrzymanie czystości nawierzchni dróg (ulic) gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka
22.04.2022SokółkaGmina Sokółka
325 728,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Bieżące utrzymanie czystości na chodnikach na terenie miasta Sokółka w 2022 roku.
25.02.2022SokółkaGmina Sokółka
461 800,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka w okresie od 01.01.2022 r. do 31.…
25.02.2022SokółkaGmina Sokółka
157 531,12 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Realizacja usługi polegające na bieżącym utrzymaniu czystości nawierzchni dróg (ulic) gminnych na t…
24.02.2022SokółkaGmina Sokółka
300 000,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
"Zlecenie bieżącej obsługi technicznej miejskiej sieci kanalizacji deszczowej, rowów i studni publi…
18.01.2022LesznoMiasto Leszno
736 066,96 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja kanalizacji deszczowej i odbiór wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych …
04.01.2022BrodnicaGmina Miasta Brodnicy
186 650,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Kontynuacja zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sokółka w okresie od podpis…
30.03.2021SokółkaGmina Sokółka
639 681,36 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Konserwacja kanalizacji deszczowej i odbiór wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych …
04.03.2021BrodnicaGmina Miasta Brodnicy

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sokółka. Firma wygrała łącznie 36 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.?

Firma Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. wygrała 36 przetargów o łącznej wartości 20 722 641 zł. Średnia wartość kontraktu to 575 629 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Sokółka (17 zamówień).

Od kiedy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 04.03.2021, a najnowszy z 26.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie podlaskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą MPO Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o., AKMAR Plus Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.