Nakal Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyNowe Miasto nad PilicąNIP 7972062185Aktywny 2021–2026
25
Wygranych przetargów
37 783 321 zł
Łączna wartość
1 511 333 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Miasto Piotrków Trybunalski28%1 705 470
2Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą28%1 400 697
3GMINA NARUSZEWO28%882 351
4Gmina Inowłódz14%139 598
5Gmina Miasto Ozorków14%252 364
6Gmina Błędów14%6 397 747
7Gmina Maków14%154 750
8GMINA SIERADZ14%246 925
9GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI14%1 997 311
10Miasto i Gmina Odrzywół14%323 783

Konkurenci Nakal Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Działalność firmy Nakal Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Nakal Sp. z o.o.: DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Mazowieckie

Największą liczbę kontraktów (246) na Roboty budowlane na rynku mazowieckie zdobyła firma DROG-BET Marcin Głuchowski.

  1. 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
  2. 2STRABAG Sp. z o.o.175
  3. 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
  4. 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
  5. 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
  6. 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 25)

135 776,01 PLNRoboty budowlane
Remont nawierzchni boiska do koszykówki w miejscowości Janówka
16.07.2026AndrespolGMINA ANDRESPOL
6 532 907,67 PLNRoboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wzdłuż rzeki Strugi w Rzgowie
13.05.2026RzgówGMINA RZGÓW
5 197 054,43 PLNRoboty budowlane
Budowa boiska sportowego z infrastrukturą towarzyszącą w Opocznie
29.01.2026OpocznoGMINA OPOCZNO
683 536,04 PLNRoboty budowlane
Budowa parku sportowo-rekreacyjnego „Pocket Park” – BO 2023.
26.08.2025Piotrków TrybunalskiMiasto Piotrków Trybunalski
627 300,00 PLNRoboty budowlane
Budowa bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół nr 2 w Koluszkach
05.08.2025ŁódźPOWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI
2 020 630,52 PLNRoboty budowlane
Budowa infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Lubani - Budowa kompleksu sportowego Orli…
13.06.2025SadkowiceGMINA SADKOWICE
446 104,76 PLNRoboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko- Orlik 2012"
12.05.2025WolbórzGMINA WOLBÓRZ
332 415,51 PLNRoboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ZSP nr 1 ul. Młodzieżowa w Nowym …
10.03.2025Nowy Dwór MazowieckiMIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
402 610,60 PLNRoboty budowlane
Remont boiska przy Szkole Podstawowej w Nowym Mieście nad Pilicą
31.10.2024Nowe Miasto nad PilicąBurmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieści…
1 511 102,65 PLNRoboty budowlane
Remont boisk w ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego „Strefa21 – boisko wielofunkcyjne i skwer wy…
27.09.2024ŁódźUrząd Miasta Łodzi
139 598,24 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska do piłki nożnej w miejscowości Inowłódz – bieżnia
02.09.2024InowłódzGmina Inowłódz
1 021 933,79 PLNRoboty budowlane
Budowa bieżni 4 – torowej na boisku szkolnym w SP Nr 12.
14.03.2024Piotrków TrybunalskiMiasto Piotrków Trybunalski
6 397 746,50 PLNRoboty budowlane
Rewitalizacja centrum miejscowości Błędów
04.12.2023BłędówGmina Błędów
1 989 234,11 PLNRoboty budowlane
Budowa infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Cielądzu
11.07.2023CielądzGMINA CIELĄDZ
197 786,44 PLNRoboty budowlane
Budowa bieżni i skoczni w dal przy Publicznej Szkole Podstawowej w Glinniku
07.07.2022LubochniaGMINA LUBOCHNIA
4 983 591,54 PLNRoboty budowlane
Budowa kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Mniszkowie
27.05.2022MniszkówGmina Mniszków
323 783,33 PLNRoboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w Gminie Odrzywół
21.04.2022OdrzywółMiasto i Gmina Odrzywół
154 750,36 PLNRoboty budowlane
Budowa boiska do piłki siatkowej w miejscowości Wola Makowska, gm. Maków
08.10.2021MakówGmina Maków
308 420,97 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa infrastruktury sportowej kompleksu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Maciejowicach – …
05.10.2021MaciejowiceGmina Maciejowice
365 365,58 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w Nacpolsku
14.09.2021NaruszewoGMINA NARUSZEWO
998 086,66 PLNRoboty budowlane
1. Zagospodarowanie terenu nad brzegiem rzeki Pilicy w Nowym Mieście nad Pilicą poprzez budowę Park…
20.08.2021Nowe Miasto nad PilicąBurmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieści…
1 997 311,49 PLNRoboty budowlane
Park Niebrowski - Boisko wielofunkcyjne - TBO
24.06.2021Tomaszów MazowieckiGMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
246 924,89 PLNRoboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej
18.06.2021SieradzGMINA SIERADZ

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Nakal Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Nakal Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Nowe Miasto nad Pilicą. Firma wygrała łącznie 25 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Nakal Sp. z o.o.?

Firma Nakal Sp. z o.o. wygrała 25 przetargów o łącznej wartości 37 783 321 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 511 333 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Nakal Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Piotrków Trybunalski (2 zamówień).

Od kiedy Nakal Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 18.06.2021, a najnowszy z 16.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Nakal Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Nakal Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o., DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.