OBI COMPLEX Rafał Zgoda

Wykonawca publicznyŻoryNIP 6331950170Aktywny 2021–2026
49
Wygranych przetargów
29 619 083 zł
Łączna wartość
604 471 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Miasto Gliwice1122,4%1 684 971
2MIASTO RYBNIK714,3%7 293 139
3GMINA MIEJSKA ŻORY510,2%2 941 734
4MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA510,2%834 174
5Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie36,1%2 064 186
6Gmina Knurów24,1%753 695
7Miasto Rydułtowy24,1%1 510 470
8Gmina Ornontowice12%428 655
9GMINA ZEBRZYDOWICE12%260 787
10GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE12%171 725

Konkurenci OBI COMPLEX Rafał Zgoda w przetargach publicznych

Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 3 kluczowe obszary rynku, w których OBI COMPLEX Rafał Zgoda aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z OBI COMPLEX Rafał Zgoda: DROGRÓD Szymon Tetla, TAURON Nowe Technologie S.A., P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Śląskie

Największą liczbę kontraktów (201) na Roboty budowlane na rynku śląskie zdobyła firma DROGRÓD Szymon Tetla.

  1. 1DROGRÓD Szymon Tetla201
  2. 2P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika97
  3. 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.90
  4. 4DROGOPOL sp. z o.o.73
  5. 5Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.69
  6. 6HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.58
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Konkurenci w branży Naprawy i konserwacja

woj. Śląskie

Liderem w kategorii Naprawy i konserwacja w regionie śląskie jest TAURON Nowe Technologie S.A. z wynikiem 130 wygranych postępowań.

  1. 1TAURON Nowe Technologie S.A.130
  2. 2Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. Sp. k.23
  3. 3Dräger Polska sp. z o. o.21
  4. 4HUNGER-BUD Sp. z o.o.12
  5. 5Philips Polska Sp. z o.o.10
  6. 6GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.10
Wszystkie przetargi: Naprawy i konserwacja

Konkurenci w branży Sprzęt elektryczny

woj. Śląskie

Liderem w kategorii Sprzęt elektryczny w regionie śląskie jest Elwolight Technologie sceniczne Piotr Wojtas z wynikiem 11 wygranych postępowań.

  1. 1Elwolight Technologie sceniczne Piotr Wojtas11
  2. 2MULTIDEKOR S.A.6
  3. 3Energo-Beta Paweł Janus5
  4. 4Salutaris Sp. z o.o.4
  5. 5Riello Delta Power Sp. z o.o.4
  6. 6Linter Energia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością4
Wszystkie przetargi: Sprzęt elektryczny

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 49)

426 213,63 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w zakresie robót elektrycznych na zadaniu pn.: „Rozbudowa ul. Mieszka I…
03.06.2026GliwicePrzedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów…
135 300,00 PLNRoboty budowlane
Doświetlenie siedmiu przejść dla pieszych w Gliwicach w systemie zaprojektuj i wybuduj
15.05.2026GliwiceMiasto Gliwice
753 409,93 PLNNaprawy i konserwacja
Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego w 2026 roku na terenie Gminy Żory i stanowiącego w…
05.12.2025ŻoryGMINA MIEJSKA ŻORY
498 150,00 PLNRoboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach
23.09.2025ŻoryGMINA MIEJSKA ŻORY
774 900,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa oświetlenia na ul. Przyszowskiej
04.07.2025GliwiceMiasto Gliwice
1 366 530,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja oświetlenia Publicznego Miasta Cieszyna - Etap III
23.01.2025CieszynMiejski Zarząd Dróg w Cieszynie
541 200,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Jejkowice
18.12.2024JejkowiceGMINA JEJKOWICE
809 955,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Tomice
12.12.2024TomiceGmina Tomice
490 770,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Tokarnia
28.10.2024TokarniaGMINA TOKARNIA
429 885,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Świątniki Górne
21.10.2024Świątniki GórneGmina Świątniki Górne
428 655,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Ornontowice
08.10.2024OrnontowiceGmina Ornontowice
551 193,75 PLNRoboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach.
30.08.2024ŻoryGMINA MIEJSKA ŻORY
1 364 669,63 PLNRoboty budowlane
Modernizacja oświetlenia przestrzeni publicznej na terenie miasta Rydułtowy - etap I
01.08.2024RydułtowyMiasto Rydułtowy
2 398 500,00 PLNRoboty budowlane
Wymiana oświetlenia sodowego na ledowe
03.07.2024RybnikMIASTO RYBNIK
171 724,80 PLNNaprawy i konserwacja
Utrzymanie sieci i opraw oświetlenia ulicznego będącego własnością Gminy Czechowice-Dziedzice
12.12.2023Czechowice-DziedziceGMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE
145 800,00 PLNNaprawy i konserwacja
Przeprowadzenie drugiego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usługi ośw…
23.08.2023RydułtowyMiasto Rydułtowy
138 815,19 PLNNaprawy i konserwacja
Eksploatacja i konserwacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Miasta Zabrze
01.06.2023ZabrzeMIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
551 040,00 PLNRoboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach
21.04.2023ŻoryGMINA MIEJSKA ŻORY
2 192 680,00 PLNRoboty budowlane
Wymiana oświetlenia sodowego na ledowe wzdłuż dróg na terenie Miasta Rybnika
22.11.2022RybnikMIASTO RYBNIK
338 250,00 PLNRoboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach Marszałkowskiego Programu poprawy bezpieczeństwa na…
18.11.2022PszczynaGmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
1 496 910,00 PLNRoboty budowlane
.Poprawa efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego w gminie Pszczyna obejmująca modernizację…
13.07.2022PszczynaGmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
48 954,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa skateparku w Pyskowicach – przebudowa oświetlenia terenu
29.06.2022PyskowiceGmina Pyskowice
587 940,00 PLNRoboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach
23.06.2022ŻoryGMINA MIEJSKA ŻORY
794 580,00 PLNSprzęt elektryczny
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Łodygowice- Polski Ład.
06.06.2022ŁodygowiceGMINA ŁODYGOWICE
66 665,11 PLNNaprawy i konserwacja
Eksploatacja i konserwacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Miasta Zabrze
29.04.2022ZabrzeMIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
733 695,00 PLNNaprawy i konserwacja
Eksploatacja oświetlenia ulicznego
02.03.2022KnurówGmina Knurów
366 255,98 PLNRoboty budowlane
„Modernizacja oświetlenia ulicznego w ciągu ul. Przystankowej i Opolskiej w Zabrzu” C.D. w sekcji I…
20.01.2022ZabrzeMIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
48 697,78 PLNNaprawy i konserwacja
Eksploatacja i konserwacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Miasta Zabrze
29.09.2021ZabrzeMIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
213 740,00 PLNRoboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oświetlenia parku przy ul. Krakowskiej w Zabrzu
06.07.2021ZabrzeMIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA
229 026,00 PLNRoboty budowlane
BUDOWA OŚWIETLENIA STADIONU MIEJSKIEGO im. JANA LARYSZA W PSZCZYNIE
17.06.2021PszczynaGmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
836 400,00 PLNRoboty budowlane
Zabudowa szaf oświetleniowych wraz z kompensatorami mocy biernej
11.05.2021RybnikMIASTO RYBNIK
260 787,36 PLNRoboty budowlane
Dobudowa punktów oświetleniowych na terenie gminy
23.04.2021ZebrzydowiceGMINA ZEBRZYDOWICE

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma OBI COMPLEX Rafał Zgoda startuje w przetargach publicznych?

Tak. OBI COMPLEX Rafał Zgoda jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Żory. Firma wygrała łącznie 49 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma OBI COMPLEX Rafał Zgoda?

Firma OBI COMPLEX Rafał Zgoda wygrała 49 przetargów o łącznej wartości 29 619 083 zł. Średnia wartość kontraktu to 604 471 zł.

Z kim najczęściej współpracuje OBI COMPLEX Rafał Zgoda?

Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Gliwice (11 zamówień).

Od kiedy OBI COMPLEX Rafał Zgoda realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 23.04.2021, a najnowszy z 08.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla OBI COMPLEX Rafał Zgoda w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy OBI COMPLEX Rafał Zgoda to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROGRÓD Szymon Tetla, P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.