OL-LEX Karol Olewiński

Wykonawca publicznySadlinkiNIP 5811910566Aktywny 2023–2026
6
Wygranych przetargów
1 647 582 zł
Łączna wartość
274 597 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Sadlinki466,7%890 107
2CENTRUM ADMINISTRACJI SZKÓŁ W KWIDZYNIE116,7%562 872
3Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kwidzynie116,7%194 603

Konkurenci OL-LEX Karol Olewiński w przetargach publicznych

OL-LEX Karol Olewiński rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Usługi transportowe

woj. Pomorskie

Liderem w kategorii Usługi transportowe w regionie pomorskie jest Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek z wynikiem 34 wygranych postępowań.

  1. 1Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek34
  2. 2SPTS GDYBUS Marcin Kosow14
  3. 3Wan-bus Sp. z o.o.14
  4. 4Przewozy Autobusowe GRYF Sp. z o. o. S.K.10
  5. 5AUTOCENTRUM DARIUSZ KOBRYŃ10
  6. 6City Plus Taxi sp. z o.o.9
Wszystkie przetargi: Usługi transportowe

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 6)

562 872,00 PLNUsługi transportowe
Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowy…
24.08.2026KwidzynCENTRUM ADMINISTRACJI SZKÓŁ W KWIDZYNIE
194 603,04 PLNUsługi transportowe
Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowy…
07.01.2026KwidzynMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kwi…
249 944,94 PLNUsługi transportowe
Świadczenie usług przewozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Sadlinki
14.07.2025SadlinkiGmina Sadlinki
221 689,60 PLNUsługi transportowe
Świadczenie usług przewozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Sadlinki
05.09.2024SadlinkiGmina Sadlinki
234 143,40 PLNUsługi transportowe
Świadczenie usług przewozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Sadlinki
06.09.2023SadlinkiGmina Sadlinki

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma OL-LEX Karol Olewiński startuje w przetargach publicznych?

Tak. OL-LEX Karol Olewiński jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sadlinki. Firma wygrała łącznie 6 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma OL-LEX Karol Olewiński?

Firma OL-LEX Karol Olewiński wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 1 647 582 zł. Średnia wartość kontraktu to 274 597 zł.

Z kim najczęściej współpracuje OL-LEX Karol Olewiński?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Sadlinki (4 zamówień).

Od kiedy OL-LEX Karol Olewiński realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.09.2023, a najnowszy z 24.08.2026.

Kto jest największą konkurencją dla OL-LEX Karol Olewiński w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy OL-LEX Karol Olewiński to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi transportowe w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek, SPTS GDYBUS Marcin Kosow, Wan-bus Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.

Wygrane przetargi OL-LEX Karol Olewiński i konkurenci