ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5242985829Aktywny 2023
1
Wygranych przetargów
278 500 zł
Łączna wartość
278 500 zł
Średnia wartość
2023
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1POLSKA AGENCJA KOSMICZNA1100%278 500

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

278 500,44 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie ekspertyz dotyczących możliwości polskich wkładów do partnerstwa pomiędzy Polską a NASA…
11.12.2023GdańskPOLSKA AGENCJA KOSMICZNA

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. startuje w przetargach publicznych?

Tak. ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O.?

Firma ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 278 500 zł. Średnia wartość kontraktu to 278 500 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O.?

Najczęstszym zamawiającym jest POLSKA AGENCJA KOSMICZNA (1 zamówień).

Od kiedy ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.12.2023, a najnowszy z 11.12.2023.

Wygrane przetargi ORBIUM SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. — statystyki i wartość