P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas

Wykonawca publicznyZabrzeNIP 6481738709Aktywny 2021–2026
17
Wygranych przetargów
2 329 560 zł
Łączna wartość
137 033 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas w przetargach publicznych

P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Śląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest DROGRÓD Szymon Tetla — 201 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie śląskie.

  1. 1DROGRÓD Szymon Tetla201
  2. 2P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika97
  3. 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.90
  4. 4DROGOPOL sp. z o.o.73
  5. 5Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.69
  6. 6HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.58
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 17)

270 617,62 PLNRoboty budowlane
wykonanie przebudowy lokali mieszkalnych w celu wydzielenia łazienek wraz z przebudową wewnętrznej …
29.04.2026GliwiceZarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo…
205 763,11 PLNRoboty budowlane
wykonanie przebudowy wewnętrznej instalacji gazowej w budynku przy ul. Marzanki 3 w Gliwicach. (Peł…
26.03.2026GliwiceZarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo…
597 931,83 PLNRoboty budowlane
wykonanie przebudowy wewnętrznej instalacji gazowej z podziałem na 5 zadań (ul. Władysława Łokietka…
13.03.2026GliwiceZarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo…
68 566,39 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach VI/…
10.10.2025KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
42 678,46 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach V/2…
30.09.2025KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
194 600,00 PLNRoboty budowlane
wykonanie przebudowy instalacji gazowej przy ul. Kozielskiej 5 w Gliwicach. (Pełna nazwa zadania w …
15.07.2025GliwiceZarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo…
120 654,97 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach IV/…
09.07.2025KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
97 870,24 PLNRoboty budowlane
wykonanie przebudowy wewnętrznej instalacji gazowej dla lokali 2,3,5,9 w budynku przy ul. Daszyński…
28.05.2025GliwiceZarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo…
69 839,64 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach VII…
15.11.2024KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
39 406,12 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach VII…
09.10.2024KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
93 497,69 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach VI/…
30.09.2024KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
73 691,08 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach IV/…
31.07.2024KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
71 069,44 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach III…
05.06.2024KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
47 353,12 PLNRoboty budowlane
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach I/2…
08.04.2024KatowiceKOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOW…
51 840,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa wewnętrznych inst. gazowych wraz z wykonaniem instalacji c. o. etażowego w lokalach mies…
15.09.2022GliwiceZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH II TOWARZYSTW…
44 960,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa wewnętrznych inst. gazowych wraz z wykonaniem instalacji c. o. etażowego w lokalach mies…
17.05.2022GliwiceZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH II TOWARZYSTW…
239 220,11 PLNRoboty budowlane
Wykonanie przebudowy wewnętrznej instalacji gazowej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. P…
28.12.2021GliwiceZarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas startuje w przetargach publicznych?

Tak. P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Zabrze. Firma wygrała łącznie 17 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas?

Firma P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas wygrała 17 przetargów o łącznej wartości 2 329 560 zł. Średnia wartość kontraktu to 137 033 zł.

Z kim najczęściej współpracuje P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas?

Najczęstszym zamawiającym jest KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH (9 zamówień).

Od kiedy P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 28.12.2021, a najnowszy z 29.04.2026.

Kto jest największą konkurencją dla P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy P.H.U ”AURA” Dariusz Trzuskolas to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROGRÓD Szymon Tetla, P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.