Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie | 6 | 1 329 242 zł | |
| 2 | Województwo Pomorskie | 3 | 927 948 zł | |
| 3 | Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim | 2 | 361 650 zł | |
| 4 | KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GDAŃSKU | 2 | 502 867 zł | |
| 5 | Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu | 2 | 893 000 zł | |
| 6 | WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE | 1 | 686 460 zł | |
| 7 | Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Olszanicy | 1 | 209 900 zł | |
| 8 | Powiat Tczewski | 1 | 410 570 zł | |
| 9 | Starostwo Powiatowe w Elblągu | 1 | 193 000 zł | |
| 10 | Ministerstwo Sprawiedliwości Centralny Zarząd Służby Więziennej | 1 | 213 897 zł |
Konkurenci Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski: Frank-Cars Sp. z o.o., Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Express Sp. z o.o. Sp. k..
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. PomorskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. — 39 wygranych zamówień na Sprzęt transportowy w województwie pomorskie.
- 1Europejski Fundusz Leasingowy S.A.39
- 2PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa18
- 3Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe ZDUNEK Sp. z o.o.14
- 4Frank-Cars Sp. z o.o.12
- 5W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.11
- 6ANRO-TRADE sp. z o.o.9
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. Warmińsko-MazurskieNajwiększą liczbę kontraktów (28) na Sprzęt transportowy na rynku warmińsko-mazurskie zdobyła firma ALCAR SP. Z O.O..
- 1ALCAR SP. Z O.O.28
- 2MIR-WIT Sp. z o.o.20
- 3GIERA ZNAKI DROGOWE spółka jawna17
- 4SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.10
- 5GREEN WAY Kamila Sadowska9
- 6TRUCK IMPORT – EXPORT WYNAJEM SP. Z O. O.9
Konkurenci w branży Sprzęt transportowy
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest FRANK-CARS Sp. z o.o. — 52 wygranych zamówień na Sprzęt transportowy w województwie mazowieckie.
- 1FRANK-CARS Sp. z o.o.52
- 2Express Sp. z o.o. Sp. k.30
- 3MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o.24
- 4MOTO BUDREX SP. Z O.O.21
- 5CRH Żagiel Auto Sp. z o.o.19
- 6MMI Sp. z o.o.18
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 29)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Starogard Gdański. Firma wygrała łącznie 29 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski?
Firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski wygrała 29 przetargów o łącznej wartości 7 525 142 zł. Średnia wartość kontraktu to 259 488 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski?
Najczęstszym zamawiającym jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie (6 zamówień).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.12.2021, a najnowszy z 15.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Sprzęt transportowy w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Europejski Fundusz Leasingowy S.A., PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe ZDUNEK Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.