PM MOTORS & EVENTS Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznySuchy LasWygrane w latach 2025–2026
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Działa od
2020
NIP
9721311663
REGON
387266293
KRS
0000864352

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

4
Wygrane przetargi
820 336 zł
Łączna wartość
205 084 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Sprzęt transportowy — woj. wielkopolskie

Przetargi z klasy CPV „Pojazdy silnikowe” w województwie wielkopolskim — tej samej, w której firma PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 3 ogłoszenia; najbliższe terminy:

Otrzymuj takie przetargi e‑mailem

Alert o nowych ogłoszeniach: klasa CPV „Pojazdy silnikowe”, woj. wielkopolskie. W tej branży i regionie ta firma wygrywa najczęściej.

Analiza działalności

Wygrane w ostatnich 24 miesiącach

W ostatnich 24 miesiącach łącznie 4 wygrane; najwięcej w grudniu 2025 r. (2).

Branże wygranych przetargów

  1. Sprzęt transportowy3 wygrane przetargi, 75%
  2. Naprawy i konserwacja1 wygrany przetarg, 25%

Profil wygranych

  • 1średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 4wygrane przy jednej złożonej ofercie
  • 242 007 złmediana wartości kontraktu
  • 4zamawiających w 3 województwach

Najwięcej wygranych w województwach: wielkopolskie (2), mazowieckie (1), śląskie (1).

Największy kontrakt w naszej bazie: Zakup pojazdu UTV z przyczepą i akcesoriami dla SGPR (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju, 19.12.2025) — 298 520 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
20253625 600 zł
20261194 736 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
114 Wojskowy Oddział Gospodarczy1 zamówienie25%37 801 zł
2Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju1 zamówienie25%298 520 zł
3Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu1 zamówienie25%194 736 zł
4Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie1 zamówienie25%289 279 zł

Rynek: Sprzęt transportowy w województwie wielkopolskim

W tej branży PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. ma 1 wygraną. Tak wygląda ten rynek w województwie wielkopolskim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 860rozstrzygniętych przetargów (24 mies.)
  • 1,9średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 56%postępowań z jedną ofertą
  • 385 075 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie wielkopolskim

Podobni wykonawcy to firmy najczęściej wygrywające w tej samej branży i regionie; BZP nie publikuje pełnych list oferentów.

Wygrane przetargi (4)

194 736 złSprzęt transportowy
Dostawa jednego pojazdu typu UTV z agregatem gaśniczym oraz z przyczepą załadunkową i transportową
12.01.2026Nowy TomyślKomenda Powiatowa Państwowej Straży…
298 520 złSprzęt transportowy
Zakup pojazdu UTV z przyczepą i akcesoriami dla SGPR
19.12.2025Jastrzębie-ZdrójKomenda Miejska Państwowej Straży…
289 279 złSprzęt transportowy
Zakup 2 szt. quadów na potrzeby RZGW w Poznaniu”.
11.12.2025WarszawaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody…
37 801 złNaprawy i konserwacja
„Naprawy bieżące i awaryjne pojazdów mechanicznych.” Nr sprawy: 24/z/2025
27.10.2025Poznań14 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. (siedziba: Suchy Las) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 4 wygrane przetargi.

Ile przetargów wygrała firma PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o.?

Firma PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. wygrała 4 przetargi o łącznej wartości 820 336 zł. Średnia wartość kontraktu to 205 084 zł.

Z kim najczęściej współpracuje PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o.?

Najczęstszym zamawiającym jest 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy (1 zamówienie).

Od kiedy PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.10.2025, a najnowszy z 12.01.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o.?

Wygrane przetargi firmy PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. dotyczą m.in. branży „Sprzęt transportowy” w województwie wielkopolskim. Zamówienia wygrywa w 3 województwach.

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę PM MOTORS & EVENTS Sp. z o. o. to 1; w 4 postępowaniach była to jedyna złożona oferta.