POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Powiatowy Zarząd Dróg w Kole | 2 | 1 533 892 zł | |
| 2 | ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KONINIE | 2 | 591 630 zł | |
| 3 | Gmina Kościelec | 2 | 466 700 zł | |
| 4 | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie | 2 | 95 745 zł | |
| 5 | Zespoł Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu | 1 | 259 102 zł |
Konkurenci POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK w przetargach publicznych
POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. WielkopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz — 137 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie wielkopolskie.
- 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
- 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
- 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
- 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
- 5STRABAG SP. Z O.O.70
- 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 9)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK startuje w przetargach publicznych?
Tak. POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Dąbie. Firma wygrała łącznie 9 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK?
Firma POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK wygrała 9 przetargów o łącznej wartości 2 947 068 zł. Średnia wartość kontraktu to 327 452 zł.
Z kim najczęściej współpracuje POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK?
Najczęstszym zamawiającym jest Powiatowy Zarząd Dróg w Kole (2 zamówień).
Od kiedy POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.09.2021, a najnowszy z 29.05.2026.
Kto jest największą konkurencją dla POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy POLKOP ROBOTY MELIORACYJNE JÓZEF GRZELAK to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., COLAS Polska Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.